Nowi najemcy w galerii Pestka

Nowi najemcy w galerii Pestka

Poznań
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Wiosna 2017 r. w galerii Pestka upłynie pod znakiem wielu pozytywnych zmian. 19 kwietnia  otworzył się  market budowlany znanej sieci Bricomarché  Na przełomie kwietnia i maja Pestka zapowiada kolejne otwarcia.
Powierzchnia nowego marketu Bricomarché znajdującego się na poziomie 0 Galerii, wynosi 4,826.25 mkw. Jest otwarty 7 dni w tygodniu: od 8:00 do 21:00 od poniedziałku do soboty, a w niedzielę od 10.00 do 20.00.
Bricomarché to sieć sklepów typu "dom i ogród" działająca w ramach Grupy Muszkieterów – największej w Polsce sieci franczyzowej w kategorii supermarketów spożywczych (Intermarché) oraz typu "dom i ogród" (Bricomarché).  Sieć handlowa Grupy Muszkieterów liczy obecnie ponad 360 punktów sprzedaży Intermarché i Bricomarché. Muszkieterowie są obecni w 4 krajach Europy: Polsce, Francji, Belgii, Portugalii.
Zmieniamy się na lepsze. Poszerzamy ofertę o nowe atrakcyjne marki, które zdecydowanie urozmaicą  portfel najemców. Kilka dni temu powitaliśmy nowy market budowlany Bricomarche. To miejsce, jakiego nasi klienci oczekiwali. Już pierwsze dni pokazują ogromne zainteresowanie Klientów, dlatego jesteśmy pewni, że Bricomarche w galerii Pestka odniesie duży sukces. To nie koniec zmian. Poszerzamy strefę usług, ale przede wszystkim powiększamy strefę rozrywki. W maju otworzymy jeden z największych parków trampolinowych w kraju – mówi Robert Bachłaj, dyrektor galerii Pestka w Poznaniu.
REKLAMA
Pod koniec kwietnia w Pestce otworzyły się jeszcze dwa nowe lokale. 19 kwietnia na 1 piętrze galerii, obok Placu Zabaw Lider, otworzył się sklep Tuptaj Tu (pow.  27,46 mkw.). Sklep oferuje obuwie dziecięce polskich firm tj: Emel, Mrugała, Ren But, Mido-Noster, Dawid, Sunway, Wojtyłko, Axim, Vemont oraz włoskiej firmy Primigi. 24 kwietnia, również na 1 piętrze otworzyło się Biuro Obsługi Klienta Enea (pow. 180,43 mkw.). Otwarte jest siedem dni w tygodniu, od poniedziałku do soboty w godz. 9.00 do 21.00 oraz w niedzielę między godz. 10.00 i 20.00. 
Do dyspozycji mieszkańców Poznania i okolic, Enea przygotowała 8 stanowisk obsługi Klienta, w tym jedno dla spraw związanych z dystrybucją, np. przyłączeniami. Klienci Enei mogą teraz załatwić wszystkie sprawy przy okazji zakupów lub innych codziennych obowiązków.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA