Oficjalny sklep kibica Lecha Poznań otwiera się w Galerii Pestka

Oficjalny sklep kibica Lecha Poznań otwiera się w Galerii Pestka

Poznań
Kajtman
Kajtman
REKLAMA

Do grona najemców Galerii Pestka dołącza Oficjalny Sklep Kibica KKS Lecha Poznań. Będzie to pierwszy sklep Klubu otwarty poza Stadionem INEA. Otwarcie już w sobotę 7 marca.

 

Sklep Lecha Poznań, o powierzchni 54,3 mkw., otworzy się na poziomie 1 Galerii Pestka, obok Inter Sportu i C&A. Oferta sklepu to odzież, akcesoria i pamiątki klubowe oraz bilety na najbliższe spotkania Kolejorza. Na miejscu będzie również możliwość wyrobienia karty kibica Lecha Poznań.

 

– „Cieszymy się, iż to właśnie w Galerii Pestka powstanie jedyny, oficjalny sklep kibica KKS Lech Poznań, działający poza stadionem INEA. Współpraca pomiędzy Pestką a Kolejorzem od lat rozwija się pomyślnie, czego naturalną konsekwencją jest otwarcie sklepu. Dzięki tej inicjatywie Klienci Pestki, mieszkańcy północnych dzielnic Poznania będą mogli na co dzień nabywać tutaj ubrania, akcesoria klubowe, a przede wszystkim bilety na kolejne mecze” – mówi Łukasz Tomczak, marketing manager Galerii Pestka.

REKLAMA

 

---

O Galerii

Galeria Pestka w Poznaniu to nowoczesne, 2-kondygnacyjne Centrum Handlowe z 70 sklepami, punktami usługowymi i gastronomicznymi (m.in. Carrefour, Saturn, Praktiker, North Fish i KFC) oraz centrum Jatomi fitness. Lokalizacja w pobliżu skrzyżowania ulic Księcia Mieszka I i Alei Solidarności, w bezpośrednim sąsiedztwie Poznańskiego Szybkiego Tramwaju sprawia, że „Pestka” jest jednym z najlepiej skomunikowanych centrum handlowych w Poznaniu.

Obiekt posiada zewnętrzny i podziemny bezpłatny parking na 1000 samochodów oraz udogodnienia na potrzeby osób niepełnosprawnych. Jasny foodcourt z popularnymi restauracjami – KFC, North Fish oraz Mr Hamburger to miejsce rodzinnych obiadów i codziennych spotkań z przyjaciółmi.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA