Mundial w Strefie Kibica na dachu Galerii Północnej w Warszawieźródło: Materiały prasowe

Mundial w Strefie Kibica na dachu Galerii Północnej w Warszawie

Warszawa
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Jest taki sport, który sprawia, że serca biją szybciej. I takie wydarzenie, które jednoczy Polaków wokół wspólnego sukcesu. Już dzisiaj, 14 czerwca ruszają Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej, w których wystąpi także Polska Reprezentacja pod wodzą trenera Adama Nawałki. A że kibicowanie to sport zespołowy, pierwsze nowoczesne centrum handlowe na Białołęce zaprasza wszystkich fanów futbolu do najwyżej położonej Strefy Kibica ogrodzie na dachu Galerii Północnej. 
Mecze Polskiej Reprezentacji piłkarskiej niezmiennie dostarczają wyjątkowych sportowych emocji. Tym bardziej teraz, kiedy Polska ma duże szanse na wyjście z grupy i awans do fazy pucharowej Mistrzostw Świata. Dlatego z myślą o wszystkich kibicach, którzy lubią miło spędzać czas i dzielić sportowego ducha, Galeria Północna przygotowała najwyżej położoną Strefę Kibica w Warszawie. W dniach rozgrywek dach galerii zamieni się w przestrzeń do wspólnego kibicowania i zabawy. Strefa Kibica w Galerii Północnej rusza już dzisiaj, czyli wraz z otwarciem Fifa World Cup 2018. Transmisje obejmą wszystkie mundialowe mecze. Partnerem projektu jest Urząd Dzielnicy Białołęka. 
Piłka nożna to nasz sport narodowy, więc nie mogło go zabraknąć także w Galerii Północnej. Od 14 czerwca w naszej Strefie Kibica na uczestników imprezy czekają transmisje wszystkich meczów Mundialu, a podczas pojedynków Polaków, także dodatkowe piłkarskie animacje – wyjaśnia Emilia Szkudlarek, dyrektor marketingu Galerii Północnej. – Zależy nam na tym, aby w Strefie Kibica każdy mógł się dobrze bawić. Dlatego zapewniamy także możliwość skorzystania z oferty ponad 20 lokali gastronomicznych zlokalizowanych w całej galerii oraz dostęp do infrastruktury centrum, w tym m.in. placu zabaw dla najmłodszych.
REKLAMA
Zasady korzystania ze Strefy Kibica w Galerii Północnej są bardzo proste. Przestrzeń na dachu dostępna jest bezpłatnie dla wszystkich fanów piłki nożnej w godzinach transmisji meczów. W ogrodzie na dachu ustawione zostaną leżaki i wydzielone miejsca do siedzenia. Goście imprezy mogą korzystać z oferty ponad 20 lokali, znajdujących się w strefie gastronomicznej obok ogrodu na dachu oraz zakupić piwo w rollbarze przygotowanym przez restaurację Bierhalle. Na klientów Galerii Północnej czeka zaś dodatkowa niespodzianka – możliwość wejścia do strefy VIP i zajęcia najlepszych miejsc! Aby cieszyć się wyjątkowymi wrażeniami ze wspólnego kibicowania wystarczy zrobić zakupy na terenie centrum za minimum 50 zł i przy wejściu na dach okazać paragon potwierdzający transakcję.
Dodatkowe atrakcje czekają na kibiców także podczas meczów Polskiej Reprezentacji. Na terenie Strefy Kibica pojawią się hostessy rozdające biało-czerwone chorągiewki oraz stanowisko do malowania twarzy w barwy polskiej flagi. Każdy z gości będzie mógł także sprawdzić swoją piłkarską wiedzę podczas animacji i konkursów. Na najlepszych znawców futbolu czekają atrakcyjne nagrody związane z Mistrzostwami Świata w Piłce Nożnej 2018. Animacje startują już 19 czerwca, podczas meczu Polska-Senegal.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA