Plac zabaw Lider w Galerii Pestka

Plac zabaw Lider w Galerii Pestka

Poznań
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
W Galerii Pestka w Poznaniu otworzył się jeden z największych w Polsce placów zabaw dla dzieci – Lider. Ogromna przestrzeń placu, 2048 mkw. znajduje się na pierwszym poziomie Galerii Pestka.
Plac zabaw Lider w Galerii Pestka jest jednym z największych tego typu obiektów w Polsce. 
Jesteśmy bardzo zadowoleni, iż udało się nam pozyskać tak znaczącego najemcę, jakim jest Euro-Lider. Galeria Pestka konsekwentnie realizuje swoją strategię centrum rodzinnego, stąd coraz więcej w naszej ofercie propozycji kulturalno-rozrwkowych, z których mogą skorzystać rodziny. Pierwsze piątro Pestki staje się taką przestrzenią rozrywkowo-kulturalno-usługową. W tym roku swoje lokale otworzyły już szkoła językowa Lingua Club oraz ISKRA Studio Tańca. Cały czas prężnie działa klub Pure Jatomi Fitness. Nowy Plac zabaw dla dzieci będzie kolejnym ważnym uzupełnieniem naszej oferty – mówi Agnieszka Pyzanowicz-Francke, Dyrektor Galerii Pestka.
REKLAMA
Plac zabaw Lider to kompleksowa oferta  dla rodzin. Wykorzystanie ponad 2000 mkw. powierzchni jest  bardzo przemyślane. Mnóstwo atrakcji dla dzieci w różnym przedziale wiekowym. Dla najmłodszych dzieci wydzielone jest osobne miejsce, dostosowane do potrzeb i umiejętności maluchów. Rodzice czekający na swoje pociechy mogą skorzystać z oferty kawiarni. Na uwagę zasługuje oferta organizacji imprez okolicznościowych. W obiekcie  znajduje się 5 osobnych tematycznych sal, przeznaczonych na organizację np. urodzin. 
Plac zabaw Lider w Galerii Pestka jest czynny w godzinach pracy galerii.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA