ESOTIQ w Galerii Pestka w Poznaniu

ESOTIQ w Galerii Pestka w Poznaniu

Poznań
these_eyes
these_eyes
REKLAMA

Do grona najemców Galerii Pestka w Poznaniu wraca salon z ekskluzywną bielizną — ESOTIQ.
 

Salon ESOTIQ zajmie lokal o powierzchni 51,36 mkw., na parterze galerii handlowej, w bezpośrednim sąsiedztwie Drogerii Natura i sklepu CCC.

 

ESOTIQ to marka ekskluzywnej bielizny, skierowana do nowoczesnych i eleganckich kobiet. W stałym asortymencie sklepu będzie można znaleźć koronkowe staniki i gorsety, satynowe piżamy, a także wygodne bawełniane koszulki, szlafroki i stroje kąpielowe. Twarzą marki ESOTIQ jest top modelka Joanna Krupa. W salonie będzie można znaleźć firmowane jej nazwiskiem stroje kąpielowe na lato 2015 r. oraz nowość — dermokosmetyki ESOTIQ Formula. ESOTIQ od lat współpracuje również z domem mody EVA MINGE.

 

REKLAMA

Nasi klienci na pewno ucieszą się z powrotu sklepu ESOTIQ. Obecnie bardzo mocno pracujemy nad optymalizacją miksu najemców w Pestce. Jeszcze w tym roku swoje sklepy otworzą kolejne nowe marki, którzy wzbogacą różnorodność oferty tego centrum — mówi Małgorzata Słowik — Dyrektor Działu Najmu firmy Multi Poland.

O Galerii:

Galeria Pestka w Poznaniu to nowoczesne, 2-kondygnacyjne Centrum Handlowe z 70 sklepami, punktami usługowymi
i gastronomicznymi (m.in. Carrefour, Saturn, Praktiker, North Fish i KFC) oraz centrum Pure Jatomi Fitness. Lokalizacja
w pobliżu skrzyżowania ulic Księcia Mieszka I i Alei Solidarności, w bezpośrednim sąsiedztwie Poznańskiego Szybkiego Tramwaju sprawia, że ''Pestka'' jest jednym z najlepiej skomunikowanych centrum handlowych w Poznaniu. Obiekt posiada zewnętrzny i podziemny bezpłatny parking na 1000 samochodów oraz udogodnienia na potrzeby osób niepełnosprawnych. Jasny foodcourt z popularnymi restauracjami — KFC, North Fish oraz Mr Hamburger to miejsce rodzinnych obiadów i codziennych spotkań z przyjaciółmi.

 

Za zarządzanie i komercjalizację Galerii Pestka odpowiada firma Multi Poland, jeden z największych właścicieli, zarządców oraz deweloperów wysokiej jakości centrów handlowych w Europie oraz Turcji. Jej działalność koncentruje się na generowaniu i zwiększaniu trwałych dochodów z najmu. Obiekty Multi Corporation są często katalizatorem rozwoju gospodarczego oraz pobudzają przedsiębiorczość w miastach i regionach, w których działają. Od swojego powstania w 1982 roku firma brała udział w ponad 180 projektach, a obecnie jest właścicielem lub zarządcą 60 centrów handlowych. Multi Corporation działa w 12 krajach, w tym w Holandii, gdzie ma swoją siedzibę, a także w Belgii, Czechach, Niemczech, we Włoszech, w Polsce, Portugali, Słowacji, Hiszpanii, na Ukrainie, w Wielkiej Brytanii i Turcji.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA