Butik z bielizną na dłużej w Galerii Tarnovia

Butik z bielizną na dłużej w Galerii Tarnovia

małopolskie
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
ESOTIQ to kolejna marka, która w ostatnich dniach podpisała umowę najmu z Galerią Tarnovia. To ponownie dobra wiadomość dla centrum, które od końca ubiegłego roku notuje systematyczne wzrosty odwiedzalności i nieustannie wzmacnia swoją ofertę.
Galeria Tarnovia pozostanie jedynym miejscem w Tarnowie, w którym klienci będą mogli zakupić bieliznę ESOTIQ. Centrum handlowe przedłużyło właśnie umowę najmu z marką na kolejne lata. Na mocy kontraktu butik ESOTIQ, zostanie przeniesiony do nowego, blisko 75-metrowego lokalu znajdującego się na parterze Galerii Tarnovia, co spowoduje zwiększenie powierzchni ekspozycji asortymentu marki o ponad 30%.
Oferta Galerii Tarnovia w ciągu ostatnich miesięcy wzmocniła się o takie znaczące brandy jak kino CINEMA3D, salon z zabawkami i odzieżą dla dzieci Smyk, sklep wnętrzarski English Home i nowe marki restauracyjne, które już niebawem zadebiutują w tworzonej właśnie nowej strefie gastronomicznej. Galeria Tarnovia umacnia tym samym swoją pozycję jedynego centrum handlowo-rozrywkowego w rejonie Tarnowa, co przekłada się na niesłabnące wzrosty w wynikach odwiedzalności. W ciągu 3 pierwszych tygodni marca Galeria Tarnovia ponownie odnotowała blisko 30-procentowy wzrost footfall. 
REKLAMA
Salon ESOTIQ, jako jedyny w Tarnowie, znajduje się w grupie kluczowych najemców w portfolio Galerii Tarnovia, do której zaliczają się również m.in. takie marki odzieżowe jak H&M i New Yorker. Prace aranżacyjne na nowej powierzchni ruszą w maju br.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA