W galerii Tarnovia powstanie polski salon odzieżowyfot. Kajtman

W galerii Tarnovia powstanie polski salon odzieżowy

małopolskie
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Oferta modowa galerii Tarnovia systematycznie się wzmacnia – już wkrótce do grona najemców centrum dołączy polska marka Top Secret, która tym samym wraca do Tarnowa.
Kwiecień dla galerii Tarnovia to miesiąc podpisania umowy najmu z marką Top Secret. Nowy salon o powierzchni 117 m kw. zostanie ulokowany na parterze centrum. Prace aranżacyjne na nowej powierzchni ruszą w maju br. Na kwiecień zaplanowano prace projektowe, po których nastąpi fit out lokalu. Zakupy w tarnowskim sklepie będzie można zrobić jeszcze w tym półroczu.
Top Secret, który jest jednym z najlepiej rozpoznawalnych polskich brandów, dołączy tym samym do grona unikalnych marek na mapie Tarnowa, takich jak H&M, New Yorker czy ESOTIQ, posiadających swoje salony wyłącznie w galerii Tarnovia.
REKLAMA
Umowa z Top Secret dobrze wpisuje się w strategię budowania pozycji wiodącego centrum handlowo-rozrywkowego w rejonie Tarnowa, realizowaną z sukcesem przez galerię Tarnovia, o czym świadczą rosnące wciąż wyniki odwiedzalności. W I kwartale 2017 r. w stosunku do ubiegłego roku centrum odnotowało foot fall o 27% wyższy. Oprócz wzmacniania oferty fashion i przedłużania umów z kluczowymi najemcami, galeria Tarnovia nieprzerwanie stawia też na poszerzenia oferty rozrywkowo-gastronomicznej. W połowie kwietnia centrum otworzyło strefę gastronomiczną z nowymi restauracjami.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA