Galeria Tarnovia już z nowym food courtem

Galeria Tarnovia już z nowym food courtem

małopolskie
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
18 kwietnia br. oferta Galerii Tarnovia wzmocniła się o nowe restauracje, które zadebiutowały na pierwszym piętrze obiektu. Otwarcie strefy gastronomicznej to kolejny etap długofalowego programu zmian w galerii, który od końca 2016 roku przynosi zamierzone efekty w postaci znacznego wzrostu popularności centrum na lokalnym rynku.
Portfolio najemców Galerii Tarnovia co miesiąc wzbogaca się o nowe marki, często nieobecne dotąd w Tarnowie. Tak jest również w przypadku dwóch nowych restauracji, które kilka dni temu zostały otwarte w nowej strefie gastronomicznej. Do grona najemców galerii dołączyły rozwijająca się polska sieć barów szybkiej obsługi Red Hot Chicken i Pizzeria Stopiątka. 
Nowa strefa restauracyjna w Galerii Tarnovia, o łącznej powierzchni 400 m kw., została zaaranżowana zgodnie z najnowszymi standardami wyposażania tego typu przestrzeni. Zastosowane materiały i kolory zapewniają wrażenie nowoczesności i przestronności wnętrz. Funkcjonalność wyposażenia gwarantują wygodne meble i kącik zabaw stworzony z myślą o dobrym samopoczuciu zarówno dzieci, jak i rodziców. 
REKLAMA
W najbliższym czasie w food courtcie zadebiutuje także restauracja azjatycka. Dopełni ona ofertę gastronomiczną centrum, tworzoną przez nowych i już działających na parterze Galerii Tarnovia najemców, jak Donner Kebab czy lodziarnio-kawiarnia Comffee House.
Prace związane z utworzeniem strefy restauracyjnej ruszyły w styczniu br. Wszystkie nowe lokale są usytuowane w sąsiedztwie kina CINEMA3D, jedynego multipleksu w rejonie Tarnowa i sali zabaw Akuku, co dodatkowo podkreśla rozrywkowo-rodzinny charakter pierwszego piętra galerii, jedynej przestrzeni tego typu w Tarnowie, która zgodnie z planami właściciela, firmy Heitman, ma być dalej rozwijana.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA