Galeria Tarnovia już wkrótce z nową strefą restauracyjną

Galeria Tarnovia już wkrótce z nową strefą restauracyjną

małopolskie
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
W galerii Tarnovia trwają prace związane z budową nowej strefy gastronomicznej. Zgodnie z planem już w kwietniu klienci centrum będą mogli korzystać z oferty nowych restauracji zlokalizowanych na pierwszym piętrze galerii.
W styczniu w galerii Tarnovia w Tarnowie ruszyły prace związane z utworzeniem strefy gastronomicznej, która dopełni ofertę rozrywkową centrum i wzbogaci miks najemców pierwszego piętra. Nowe restauracje będą zlokalizowane w sąsiedztwie kina CINEMA3D, jedynego multipleksu w rejonie Tarnowa, sali zabaw Akuku i Klubu galerii Tarnovia. Już dziś wiadomo, że na ponad 300 m kw. food courtu swoje podwoje otworzą m.in. rozwijająca się polska sieć barów szybkiej obsługi i restauracja azjatycka. Umowy najmu na dwie kolejne powierzchnie są w finalnej fazie negocjacji. Planuje się, że klienci galerii będą mogli zjeść posiłek w nowej strefie gastronomicznej już na przełomie I i II kwartału br., a do ich dyspozycji oddana zostanie część konsumpcyjna o powierzchni ponad 90 m kw.
REKLAMA
Budowa food courtu od początku stanowiła bardzo ważny punkt na mapie zmian wdrażanych w galerii Tarnovia, ponieważ ciekawa oferta gastronomiczna to dziś dla klientów centrum handlowego aspekt nie mniej ważny niż dobrze dobrany miks najemców modowych. Dzięki nowej strefie restauracyjnej pierwsze piętro galerii będzie realizować funkcje typowo lifestylowe, co pozwoli na dalsze podnoszenie jego odwiedzalności i wydłużenie średniego czasu pobytu klientów w obiekcie.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA