Galeria Tarnovia z nową marką kosmetyczną

Galeria Tarnovia z nową marką kosmetyczną

małopolskie
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Już niebawem do grona najemców galerii Tarnovia dołączy Hebe – najpopularniejsza drogeria wśród użytkowników polskich mediów społecznościowych. Otwarcie lokalu zaplanowane jest na początek lipca br.
Dynamiczny rozwój oferty tarnowskiego centrum obejmuje nie tylko segment modowy i gastronomiczny, lecz także urodowy. W ostatnich tygodniach dział leasingu firmy CBRE, odpowiedzialnej za komercjalizację galerii Tarnovia, sfinalizował umowę najmu z siecią popularnych drogerii Hebe. Otwarcie sklepu zaplanowano na początek lipca br. Bogata oferta kosmetyków, z których część dostępna jest wyłącznie w sieci Hebe, zostanie zaprezentowana na parterze centrum, w lokalu o powierzchni blisko 250 m kw. 
Drogeria Hebe dołączy do portfolio najemców beauty, tworzonego dotychczas w galerii Tarnovia przez takie marki jak Douglas, Rossmann, Inglot, Cosmedica, AlleBeauty czy Neo Nail. Wraz z jej otwarciem klienci centrum otrzymają dostęp do kompleksowej oferty marek kosmetycznych ze wszystkich półek cenowych. 
REKLAMA
Pojawienie się Hebe jeszcze bardziej wzmocni trend wzrostowy w wynikach odwiedzalności galerii Tarnovia, który utrzymuje od wielu miesięcy. Nowa drogeria będzie już ósmym debiutem w tarnowskiej galerii od początku tego roku, a jej otwarcie idealnie wpisze się w program zmian i równoważenia oferty, który od dłuższego czasu jest z powodzeniem realizowany w obiekcie.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA