Galeria Morena najnowocześniejsza w Polsce

Galeria Morena najnowocześniejsza w Polsce

Gdańsk
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Rozbudowane i zmodernizowane w tym roku gdańskie centrum handlowe Galeria Morena powiększyło się o najnowocześniejsze w Polsce kino Cinema 3D. Jego otwarcie odbyło się 14 października 2016 r. Za wszystkie prace dotyczące generalnego wykonawstwa galerii odpowiedzialna była spółka Dekpol. W piątek 14 października 2016 r. na terenie gdańskiej Galerii Morena została otwarte najnowocześniejsze w Polsce i pierwsze na terenie Trójmiasta kino Cinema 3D z sześcioma klimatyzowanymi salami. W ramach obiektu znajdzie się także nowoczesny bar oraz strefa chillout.
Wszystkie prace budowlane w ramach generalnego wykonawstwa powierzone zostały spółce Dekpol. Budowlana firma odpowiedzialna była również za rozbudowę i modernizację całego centrum handlowego Galeria Morena w Gdańsku, które zostało otwarte dla klientów w maju br. 
REKLAMA
„Prace w zakresie rozbudowy i modernizacji Centrum Handlowego Morena rozpoczęliśmy zaledwie rok temu. Wiosną tego roku oddaliśmy większość prac związanych z powierzchniami handlowymi. Teraz kompleks zyskał najnowocześniejsze kino 3D. W ramach realizowanych usług generalnego wykonawstwa przy rozbudowie i modernizacji obiektu naszym priorytetem zawsze była najwyższa jakość” – powiedział Mariusz Tuchlin, prezes zarządu Dekpol S.A.
Po przebudowie Galeria Morena liczy blisko 80 sklepów oraz 1900 miejsc parkingowych. W ramach realizowanej przebudowy Galeria zyskała zupełnie nową estetykę, a także nową strefę restauracyjną i strefę rozrywkową z nowoczesnym placem zabaw dla dzieci Kinderplaneta oraz klubem fitness Calypso. Wyjątkowym miejscem w zmodernizowanej Morenie jest zielony taras o powierzchni ponad 500 mkw.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA