Na gdańskiej Morenie powstanie 16 domówźródło: Materiały inwestora

Na gdańskiej Morenie powstanie 16 domów

Gdańsk
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Dekpol wybuduje osiedle 16 domów w ramach inwestycji Młoda Morena Park. Kameralna inwestycja zlokalizowana jest w gdańskiej dzielnicy Morena przy ul. Dolne Migowo w bezpośrednim sąsiedztwie lasu. Osiedle powstaje z myślą o rodzinie, marzącej o własnym, zacisznym zakątku.
Młoda Morena Park to kameralne osiedle domów, zlokalizowane w bezpośrednim sąsiedztwie lasu, wśród bujnej zieleni, malowniczych ścieżek i pagórków, jednocześnie doskonale skomunikowane  z całym Trójmiastem. W odległości zaledwie 10 minut drogi pieszo od osiedla znajduje się stacja Pomorskiej Kolei Metropolitalnej oraz przystanki autobusowe i tramwajowe. Niewiele ponad 10 minut drogi samochodem  dzieli osiedle od gdańskiego Głównego Miasta oraz obwodnicy Trójmiasta. W sąsiedztwie mieszkańcy znajdą pasaże handlowe, szkoły i ośrodki zdrowia. To atrakcyjne miejsce  do życia zarówno pod kątem wypoczynku i rekreacji, jak i dogodnego dojazdu do szkoły i pracy w całej trójmiejskiej metropolii. 
W ramach inwestycji powstanie 16 domów w bliźniaczej zabudowie, każdy o powierzchni całkowitej 178 m2, z prywatnym ogrodem o powierzchni do 320 m2. Ponadto w każdym z domów przewidziano przestronny salon z aneksem kuchennym (z możliwością zabudowy kominka w salonie), 5 komfortowych pokoi, dwie łazienki, WC, garaż na dwa auta. Ceny domów zaczynają się od 850 tysięcy zł. 
REKLAMA
Otoczenie lasu z licznymi ścieżkami rowerowymi oraz spacerowymi zachęca do aktywnego wypoczynku na łonie natury. Osiedle Młoda Morena to więcej niż dom, to świeże leśne powietrze, szum drzew i śpiew ptaków oraz świadomość posiadania skrawka zieleni na własność, w którym można zrelaksować się po męczącym dniu w pracy – opowiada Agnieszka Zalewska z Biura Sprzedaży Dekpol S.A. 
Sprzedaż domów w inwestycji już ruszyła, a zakończenie budowy i oddanie osiedla do użytku zaplanowano na koniec sierpnia 2017 roku.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA