Promocyjna jesień w Inpro

Promocyjna jesień w Inpro

Gdańsk
Kajtman
Kajtman
[Gdańsk] Osiedle "City Park"
adresGdańsk, Zbigniewa Burzyńskiego
inwestorInpro S.A.
REKLAMA

Inpro SA wprowadza specjalne, jesienne oferty dotyczące 240 lokali w sześciu inwestycjach. Akcja promocyjna rozpoczęła się 15 września i obowiązuje dla wszystkich umów sprzedaży podpisanych do 15 listopada br. W zależności od inwestycji, promocje obejmują rabat cenowy, miejsce postojowe i piwnicę w cenie mieszkania, wydłużenie okresu gwarancji lub darmowe wyposażenie w postaci kolektorów słonecznych do podgrzewania wody.


„Z doświadczenia wiemy, że największym zainteresowaniem cieszą się promocje dotyczące rabatów cenowych lub uwzględniające piwnicę czy miejsce postojowe w ramach ceny. Nasze mieszkania sprzedają się systematycznie w ciągu całego roku, ale zdecydowaliśmy się wprowadzić jesienną promocję skierowaną do tych klientów, dla których obniżka ceny może być istotnym bodźcem.”
– mówi Rafał Zdebski, Dyrektor handlowy Inpro SA.CITY PARK

Dla tej inwestycji Spółka proponuje specjalny 5% rabat  na wszystkie mieszkania. W ofercie sprzedaży są 124 lokale mieszkalne. City Park to kompleks sześciu 11-kondygnacyjnych budynków realizowany w Gdańsku Zaspie w odległości tylko 2,5 km do Zatoki Gdańskiej oraz blisko popularnych centrów handlowych. Zakończenie budowy pierwszych budynków A i B zaplanowano na IV kwartał br.

 

TRZY ŻAGLE

Dla tej inwestycji Spółka proponuje specjalny 7% rabat  na wszystkie mieszkania i lokale w budynkach A, B i C. Do dyspozycji kupujących zostało 9 lokali mieszkalnych i 4 handlowe. Trzy Żagle to imponujący kompleks trzech 18-kondygnacyjnych budynków zrealizowany w starannie wyselekcjonowanym punkcie na Gdańskim Przymorzu w odległości tylko 1,5 km od piaszczystej plaży. Inwestycja została zrealizowana w grudniu 2011 r.

 

WIEŻA LESZKA BIAŁEGO

Specjalna oferta Inpro dla tej inwestycji to 5% rabat na 2 ostatnie mieszkania.

REKLAMA

Wieża Leszka Białego to 11-kondygnacyjny budynek wielorodzinny położony w Gdańsku Żabiance, zaledwie 1,2 km od morza, blisko centrów handlowych oraz terenów wypoczynkowych. Inwestycja została już oddana do użytku.

 

OSIEDLE JABŁONIOWA

Specjalna oferta promocyjna Inpro uwzględnia miejsce postojowe oraz piwnicę w cenie mieszkania dla lokali w I i II etapie inwestycji. W aktualnej ofercie sprzedaży jest 76 lokali mieszkalnych.

Osiedle Jabłoniowa to kompleks dziesięciu 4-kondygnacyjnych budynków realizowanych w Gdańsku Chełm, z doskonałym dojazdem do centrum miasta oraz trójmiejskiej obwodnicy. Oddanie budynków z I etapu zaplanowano na koniec października br.

 

WRÓBLA STAW MIESZKANIA I DOMY SZEREGOWE

Dla inwestycji Wróbla Staw mieszkania Inpro przygotowało 5% rabat na wszystkie mieszkania i lokale. W ofercie sprzedaży pozostały 4 lokale mieszkalne i 3 handlowe.

W przypadku inwestycji Wróbla Staw domy szeregowe oferowany jest również 5% rabat, a także solary do podgrzania ciepłej wody użytkowej w cenie domu i 5-letnia gwarancja.

Osiedle Wróbla Staw mieszkania i domy położone jest w Gdańsku Jasieniu w przepięknej otulinie lasu przy jeziorze Wróbla Staw, w odległości 5,5 km od centrum Gdańska. Z uwagi na panujący spokój i ciszę, inwestycja jest idealnym miejscem do spacerów i rekreacji. Inwestycja Wróbla Staw mieszkania została zrealizowana w grudniu 2011 r. Oddanie domów z etapu B i C zaplanowano na grudzień br.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA