INPRO partnerem IKEA FAMILY

INPRO partnerem IKEA FAMILY

Gdańsk
Kajtman
Kajtman
City Park (Inpro S.A.)
adresGdańsk, Aleja Jana Pawła II
inwestorInpro S.A.
REKLAMA

INPRO S.A., jeden z czołowych trójmiejskich deweloperów, notowany na GPW w Warszawie, rozpoczął współpracę partnerską z programem lojalnościowym IKEA FAMILY. Uczestnicy programu mają możliwość zakupu mieszkania z oferty INPRO z 3% rabatem.

 

W klubie IKEA FAMILY jest już ponad 830 000 członków. Klienci sklepu IKEA Gdańsk mogą skorzystać ze specjalnego rabatu na zakup mieszkania z aktualnej oferty INPRO. Przykładowo dla mieszkania o wartości brutto 500 000 zł kwota upustu wynosi 15 000 zł.

  

REKLAMA

„Współpraca INPRO z programem IKEA FAMILY może się doskonale uzupełniać, gdyż każde mieszkanie wymaga odpowiedniego, indywidualnego umeblowania. Dodatkowo nasze firmy wyróżniają się długoletnim doświadczeniem. Spółka INPRO w tym rok będzie obchodziła 25-lecie działalności. Od początku istnienia naszej firmy, zrealizowaliśmy blisko 30 inwestycji mieszkaniowych. Z kolei IKEA w ostatnim czasie zakończyła obchody 50-lecia współpracy z Polską. Nasz kraj znalazł się na trzecim miejscu, po Rosji i Chinach, pod względem dynamiki wzrostu sprzedaży produktów IKEA na świecie. W roku 2011 polskie sklepy IKEA odwiedziło ponad 18 milionów osób, co było dla nas istotnym argumentem przemawiającym za współpracą.” – powiedział Rafał Zdebski, Dyrektor handlowy w INPRO S.A.

 

***

Firma Inpro powstała w 1987 roku. Jest jedną z najbardziej uznanych i liczących się firm deweloperskich działających na rynku trójmiejskim. W swojej ofercie ma przede wszystkim apartamenty i mieszkania o podwyższonym standardzie oraz domy jednorodzinne. Spółka realizuje także inwestycje komercyjne, takie jak hotele apartamentowe i biurowce oraz świadczy usługi budowlane. Inpro kładzie nacisk przede wszystkim na doskonałe lokalizacje swoich inwestycji oraz wysoką jakość wykonania, dzięki czemu od wielu lat zajmuje wysokie miejsce w pierwszej piątce firm deweloperskich na rynku trójmiejskim. Grupa Inpro posiada wykwalifikowaną, 150-osobową kadrę budowlaną. Firma szczególną uwagę przykłada do stosowania nowoczesnych technologii oraz nowatorskich rozwiązań technicznych i organizacyjnych.  Inpro jest również w czołówce pod względem liczby sprzedanych lokali dzięki odpowiedniemu dopasowaniu oferty do wymagań klientów.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA