Wiosenna oferta targowa Inpro

Wiosenna oferta targowa Inpro

Gdańsk
REKLAMA

Giełdowa spółka Inpro S.A., jeden z czołowych trójmiejskich deweloperów, przygotowała wiosenną ofertę targową dla sześciu inwestycji. Promocja rozpoczyna się 15 lutego i dotyczy wszystkich umów sprzedaży podpisanych do 31 marca br. W zależności od inwestycji, oferta obejmuje rabat cenowy w przedziale między 5% a 7%, miejsce postojowe i piwnicę w cenie mieszkania, 5-letni okres gwarancji na wybrane domy, a także darmowe wyposażenie w postaci kolektorów słonecznych do podgrzewania wody.
 

„Wiosenną ofertą targową rozpoczynamy nowy sezon sprzedaży mieszkań i domów. Rabaty na wybrane inwestycje oraz inne specjalne bonusy kierujemy do tych klientów, którzy poszukują specjalnych okazji cenowych. Tym narzędziem zamierzamy do nich trafić i przekonać,
iż mieszkania i domy realizowane przez Inpro to doskonała inwestycja oraz wymarzone miejsce na zamieszkanie”
– mówi Rafał Zdebski, Dyrektor Handlowy Inpro S.A.

 

Wiosenna oferta targowa dla inwestycji TRZY ŻAGLE to 7% rabat  na wszystkie mieszkania i lokale w budynkach A, B i C.

 

Do dyspozycji kupujących zostało 14 lokali mieszkalnych i 5 handlowych, spośród wszystkich 406 lokali i mieszkań zaplanowanych w całej inwestycji. Ceny mieszkań kształtują się na poziomie od 5.500 zł netto za m2.

 

Trzy Żagle to imponujący kompleks trzech osiemnastokondygnacyjnych budynków wielorodzinnych zlokalizowany w starannie wyselekcjonowanym punkcie na Gdańskim Przymorzu w odległości tylko 1,5 km od piaszczystej plaży.

 

Dla inwestycji CITY PARK, rozpoczętej w maju 2011 roku Inpro S.A. przygotowała specjalny wiosenny 5% rabat na wszystkie mieszkania w budynkach A, B i C.

 

W aktualnej ofercie sprzedaży jest 87 mieszkań. Ceny mieszkań kształtują się w granicach między od 5.500 zł netto a 7.400 zł netto za m2. City Park jest największą, strategiczną inwestycją w blisko 25-letniej historii Spółki. To imponujący kompleks sześciu jedenastokondygnacyjnych budynków mieszkalnych, zlokalizowany w atrakcyjnej części Gdańska Zaspa w odległości 2,5 km od Zatoki Gdańskiej i blisko popularnych centrów handlowych.

Specjalna wiosenna oferta targowa dla OSIEDLA JABŁONIOWA to miejsce postojowe oraz piwnica w cenie mieszkania w etapie I i II inwestycji. W aktualnej ofercie sprzedaży jest 160 lokali mieszkalnych. Ceny mieszkań kształtują się w granicach między 3.800 zł netto a 4.750 zł netto za m2.

REKLAMA

 

Osiedle Jabłoniowa to kompleks dziesięciu czterokondygnacyjnych budynków zlokalizowanych w Gdańsku Chełm, z doskonałym dojazdem do centrum miasta oraz trójmiejskiej obwodnicy.

 

Dla inwestycji WRÓBLA STAW mieszkania spółka Inpro przygotowała specjalny wiosenny 5% rabat na wszystkie mieszkania i lokale.

 

W aktualnej ofercie sprzedaży są 23 lokale mieszkalne oraz 3 handlowe. Ceny mieszkań kształtują się od 4.500 zł netto za m2.

 

W przypadku inwestycji WRÓBLA STAW domy szeregowe proponowany jest 5% rabat oraz solary do podgrzania ciepłej wody użytkowej w cenie domów. Uzupełnieniem tej specjalnej wiosennej promocji jest 5-letnia gwarancja na domy szeregowe Wróbla Staw.

 

W aktualnej ofercie sprzedaży jest 27 domów. Ceny z działką kształtują się od 740.000 zł brutto. Osiedle Wróbla Staw mieszkania i domy położone jest w Gdańsku Jasieniu w przepięknej otulinie lasu przy jeziorze Wróbla Staw, w odległości 5,5 km od centrum Gdańska. Z uwagi na panujący spokój i ciszę, inwestycja jest idealnym miejscem do spacerów i rekreacji.

Wiosenna oferta targowa Inpro dla tej inwestycji to 5% rabat na mieszkania. Kupujący mają do dyspozycji już tylko 4 lokale mieszkalne. Ceny mieszkań kształtują się od 6.000 zł netto za m2.


Wieża Leszka Białego
to 11-kondygnacyjny budynek wielorodzinny położony w Gdańsku Żabiance, zaledwie 1,2 km od morza, blisko centrów handlowych oraz terenów wypoczynkowych.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA