Spółka Inpro przekazuje klucze do mieszkań budynku C osiedla City Park

Spółka Inpro przekazuje klucze do mieszkań budynku C osiedla City Park

Gdańsk
Kajtman
Kajtman
City Park (Inpro S.A.)
adresGdańsk, Aleja Jana Pawła II
inwestorInpro S.A.
REKLAMA

Inpro SA, jeden z czołowych trójmiejskich deweloperów notowany na GPW w Warszawie, otrzymał pozwolenie na użytkowanie budynku C należącego do osiedla City Park przy Al. Jana Pawła II w Gdańsku. Rozpoczęto przekazywanie 77 sprzedanych mieszkań. W aktualnej ofercie sprzedaży pozostało 6 ostatnich mieszkań w wybudowanym budynku.

 

Inpro rozpoczęło już przekazywanie 77 sprzedanych lokali mieszkalnych. Do dyspozycji kupujących pozostało 6 mieszkań z budynku C. Według projektu osiedle będzie składało się z sześciu jedenastokondygnacyjnych budynków mieszkalnych z lokalami usługowymi. W aktualnej ofercie znajduje się również 13 mieszkań należących do budynku D, którego zakończenie budowy planowane jest na IV kwartał 2013 roku. We wrześniu br. deweloper wprowadził do sprzedaży 173 mieszkania z ostatniego etapu budowy. Ukończenie budynku E planowane jest na II kwartał 2015 roku, a budynku F na III kwartał 2015 roku. Prace budowlane Osiedla City Park rozpoczęły się w maju 2011 roku. Mieszkania z pierwszego etapu inwestycji (budynki A i B), których budowę zakończono na przełomie 2012 i 2013 roku, zostały już w całości sprzedane.

REKLAMA


City Park jest jedną z największych inwestycji Spółki Inpro. Osiedle znajduje się tylko 2,5 km od Zatoki Gdańskiej oraz blisko popularnych centrów handlowych. Nowoczesna architektura budynków wzbogacona została o przestronne i nasłonecznione tarasy oraz balkony. Na parterze większość mieszkań posiada przynależny ogródek. Dla wygody mieszkańców zadbano także o aranżację terenów zielonych, plac zabaw dla dzieci, a także centrum rekreacyjne i boiska wielofunkcyjne. Powierzchnia mieszkań wynosi od 35 mkw. do 113 mkw. Ich cena zaczyna się od 5.100 zł netto za mkw.


Od 14 września br. trwa jesienna promocja obejmująca specjalne ceny na miejsca postojowe w halach garażowych osiedla City Park. Do nowo kupowanego mieszkania deweloper proponuje miejsce postojowe w cenie 12.000 zł netto. Istnieje możliwość dokupienia miejsca do już posiadanego mieszkania w cenie 15.000 zł netto. Oferta obowiązuje do 31 października br.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA