We wrześniu Inpro wprowadzi do oferty blisko 300 nowych mieszkań

We wrześniu Inpro wprowadzi do oferty blisko 300 nowych mieszkań

Gdańsk
Kajtman
Kajtman
Wróbla Staw
adresGdańsk, Jasieńska
inwestorInpro S.A.
REKLAMA

Inpro S.A., jeden z czołowych trójmiejskich deweloperów notowanych na GPW w Warszawie, we wrześniu br. wprowadzi do sprzedaży nowe mieszkania z inwestycji Wróbla Staw Mieszkania etap II oraz budynki E i F z Osiedla City Park. Łącznie w sprzedaży znajdzie się 291 nowych lokali.


Spółka Inpro od września rozpocznie sprzedaż nowych mieszkań z dwóch inwestycji. Jedną z nich będzie Osiedle City Park w Gdańsku Zaspa przy al. Jana Pawła II. Dwa ostatnie budynki (E i F) będą miały łącznie 173 mieszkania.


„Sprzedaż mieszkań w City Park utrzymuje się na bardzo dobrym poziomie. Mieszkania z czterech pierwszych budynków sprzedały się w ponad 90%. W aktualnej ofercie pozostało już tylko 26 z 336 lokali. Duże zainteresowanie inwestycją wiąże się z dobrą lokalizacją osiedla oraz przystępnymi cenami mieszkań”
– mówi Rafał Zdebski, Dyrektor handlowy Inpro S.A.

 

REKLAMA

City Park jest jedną z największych inwestycji w 25-letniej historii Spółki. Osiedle sześciu jedenastokondygnacyjnych budynków mieszkalnych znajduje się tylko 2,5 km od Zatoki Gdańskiej oraz blisko popularnych centrów handlowych. Nowoczesna architektura budynków wzbogacona została o przestronne i nasłonecznione tarasy oraz balkony. Na parterze większość mieszkań posiada przynależny ogródek. Dla wygody mieszkańców zadbano także o aranżację terenów zielonych, plac zabaw dla dzieci, a także centrum rekreacyjne i boiska wielofunkcyjne.


Prace budowlane Osiedla City Park rozpoczęły się w maju 2011 roku. Budynki A i B z pierwszego etapu budowy zakończono na przełomie 2012 i 2013 roku, natomiast budynki C i D z drugiego etapu będą gotowe w IV kwartale 2013 roku. Zakończenie ostatniego etapu, czyli budynków E i F, a tym samym całości inwestycji, planowane jest na IV kwartał 2015 roku.

 

Drugą inwestycją, która pojawi się we wrześniu w ofercie Inpro S.A., jest osiedle Wróbla Staw Mieszkania etap II, położone w Gdańsku przy ul. Jasieńskiej przy jeziorze Wróbla Staw. Osiedle będzie realizowane w kilku fazach. Docelowo będzie składało się z czternastu budynków. W I etapie zostaną wybudowane cztery budynki o łącznej liczbie 118 mieszkań. To idealne miejsce do spacerów i rekreacji,  gdzie panuje cisza i spokój. Do centrum Gdańska jest zaledwie 5,5 km. Osiedle będzie ogrodzone i chronione. Do mieszkań na parterze zaprojektowane zostały ogródki. W ramach nowej inwestycji zostaną wybudowane tereny zielone, mała architektura, plac zabaw, parkingi naziemne oraz pod budynkiem E hala garażowa wraz z piwnicami. Planowane zakończenie budowy to 30 czerwca 2015 roku. Osiedle domów wielorodzinnych stanie w sąsiedztwie dwóch innych projektów zrealizowanych przez Spółkę Inpro – Wróbla Staw mieszkania oraz Wróbla Staw domy.

Komentarze (0)

Napisz komentarz