Wróbla Staw

Wróbla Staw

Mieszkania/Gdańsk/Jasień/Jasieńska
REKLAMA
inwestorInpro S.A.
realizacjaII kw. 2020

O inwestycji Wróbla Staw

Wróbla Staw to osiedle wielorodzinnych budynków mieszkalnych i jednorodzinnych domów w zabudowie szeregowej i bliźniaczej, zrealizowane etapowo w Gdańsku. Inwestycja położona jest przy ulicach Jasieńskiej, Bażantowej i Świstaka, na terenie dzielnicy Jasień, w pobliżu lasu i Stawu Wróbla. Okolica posiada rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową, edukacyjną, sportową i zdrowotną, od centrum miasta jest oddalona o około 8 kilometrów.

Wróbla Staw to mieszkania i kameralne domy o układach o 1 do 6 pokoi. Metraże wahają się w granicach od 29 do 362 metrów kwadratowych. Do mieszkań przynależą tarasy lub balkony, domy posiadają zielone ogródki. Lokale wyposażone są w wideodomofony. Deweloper oferuje usługi wykończenia wnętrz.


Teren inwestycji jest ogrodzony, objęty monitoringiem i ochroną całodobową. Do dyspozycji mieszkańców są siłownia na świeżym powietrzu, plac zabaw, boisko wielofunkcyjne, rowerownie, wózkarnie i komórki lokatorskie. Do parkowania samochodów są miejsca postojowe naziemne i w podziemnej hali garażowej. Wokół budynków założono trawniki oraz kompozycje roślinne.
Napisz komentarz
Jan Hawełko
Jan Hawełko
Nowy artykuł dotyczący [Gdańsk] Osiedle "Wróbla Staw" [Gdańsk] Wszystkie mieszkania na osiedlu Wróbla Staw sprzedane
Jan Hawełko
Jan Hawełko
Nowy artykuł dotyczący [Gdańsk] Osiedle "Wróbla Staw" [Gdańsk] Osiedle Wróbla Staw z ostatnimi mieszkaniami
Jan Hawełko
Jan Hawełko
Nowy artykuł dotyczący [Gdańsk] Osiedle "Wróbla Staw" [Gdańsk] Inpro sprzedało wszystkie domy na osiedlu Wróbla Staw
REKLAMA