90 proc. sprzedanych mieszkań na osiedlu Chmielna Park

90 proc. sprzedanych mieszkań na osiedlu Chmielna Park

Gdańsk
REKLAMA
INPRO SA, jeden z wiodących deweloperów na rynku trójmiejskim, sprzedało niemal 90 proc. mieszkań w inwestycji Chmielna Park na Wyspie Spichrzów w Gdańsku. Mieszkania cieszą się ogromnym zainteresowaniem ze względu na prestiżową lokalizację i możliwość skorzystania z oferty KUP I ZARABIAJ. Ostatni etap inwestycji ukończony będzie jeszcze w tym roku.
Wyspa Spichrzów, gdzie powstaje Chmielna Park, to prestiżowa lokalizacja w samym centrum Gdańska. Inwestycja zlokalizowana jest przy ul. Chmielnej i Toruńskiej w sąsiedztwie zabytkowej starówki. Dodatkowym atutem jest położenie osiedla nad rzeką wzdłuż zielonego brzegu Motławy. Osiedle złożone z trzech budynków, z górującą nad osiedlem 9-kondygnacyjną wieżą, posiada przestrzeń otwartą, z terenami zielonymi i małą architekturą. Centralnym miejscem całego kompleksu jest reprezentacyjny plac przed wieżą zaprojektowany przez architekta Macieja Sieniawskiego.
Chmielna Park to idealne miejsce dla tych, którzy stawiają na komfort i jakość życia. Inwestycja o podwyższonym standardzie i nowoczesnej architekturze, dostosowana jest do obecnych oczekiwań klientów, przy zastosowaniu najwyższej jakości materiałów i rozwiązań. W ramach inwestycji dostępna jest oferta WYKOŃCZENIA POD KLUCZ, w której deweloper oferuje trzy zróżnicowane pakiety – od pakietu podstawowego z materiałami wykończeniowymi trwale wbudowanymi, aż po urządzenie mieszkania z gotowymi elementami dekoracyjnymi. Wszystkie mieszkania, nawet te najmniejsze, zaplanowano tak, by w pełni wykorzystać ich przestrzeń. Dzięki dużym oknom i zabudowie tarasowej, w projekcie maksymalnie wykorzystano walory widokowe mieszkań w kierunku Głównego Miasta. Lokale znajdujące się na parterze mają przynależne ogródki. W ramach inwestycji powstały również hale garażowe oraz piwnice i pomieszczenia do przechowywania wózków i rowerów oraz plac zabaw.
REKLAMA
Deweloper kieruje swoją ofertę również do osób, które chcą ulokować oszczędności w nieruchomości. Dla takich klientów Inpro proponuje zakup apartamentu z opcją KUP I ZARABIAJ. Oferta zapewnia kompleksową obsługę apartamentu i wynajęcie go za pośrednictwem firmy, która specjalizuje się w zarządzaniu luksusowymi nieruchomościami.
W aktualnej ofercie znajduje się 29 mieszkań z etapu C, którego zakończenie budowy planowane jest na 30.10.2016 r. oraz 1 mieszkanie z ukończonego już etapu A. Ich powierzchnia wynosi od 32,40 mkw. do 137,70 mkw. Cena mieszkań zaczyna się od 6.588 zł brutto za mkw. W ofercie dostępne są również lokale usługowe i pomieszczenia przeznaczone na biura. Cały projekt obejmuje łącznie 306 lokali.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA