Największa IKEA w Polsce otwarta!

Największa IKEA w Polsce otwarta!

Wrocław
REKLAMA

W środę, 8 maja, otwarty został nowy sklep IKEA Wrocław – największy i najnowocześniejszy w Polsce. Tuż przed godziną 10:00 Karol Tomczyk – Kierownik Sklepu wraz z przedstawicielami IKEA i lokalnych władz dokonał symbolicznego przecięcia brzozowej kłody i tym samym otworzył nowy sklep IKEA na miarę Wrocławia. W ciągu 30 minut w sklepie zgromadziło się ponad 1000 osób. Do najbliższej niedzieli na klientów czekają liczne atrakcje towarzyszące, m.in. z udziałem wrocławskich artystów. Do 15 maja do nowej IKEA dojechać można darmowym autobusem.


Nowa IKEA Wrocław to pełen asortyment i 9500 produktów, 67 aranżacji, przestronna restauracja ze wzbogaconym menu oraz ogromny, wygodny parking i ekologiczne podejście do funkcjonowania sklepu. W nowym obiekcie IKEA nie zabrakło też specjalnej przestrzeni dla najmłodszych – Smålandia, czyli Czarodziejski Las zaprasza dzieci w wieku od 3 do 10 lat, poniżej 140 cm wzrostu.


Otwarciu IKEA towarzyszą liczne atrakcje dla klientów. W sklepie natknąć się m.in. na bębniarzy, aktorów, przedstawienia lalkarskie, ręcznie zdobioną ceramikę czy występy wrocławskich artystów, m.in. Ali Janosz, Janka Samołyka, Kuby Kęsego, Adrianny Styrcz, Marceliny Stoszek czy Dawida Korbaczyńskiego. Członkowie IKEA Family mogą zrobić sobie także rodzinne zdjęcie, a w okolicach Smålandii na dzieci czekają przeróżne zabawy.

REKLAMA


Na czas otwarcia (8-12 maja) przygotowano też wyjątkowe oferty cenowe – produkty ze specjalnymi cenami oznakowane są hasłem „Nowa IKEA na miarę Wrocławia”.


W związku z otwarciem sklepu IKEA zapewniono dojazd bezpłatnym autobusem – tzw. Bielańczyk kursuje za darmo do 15 maja.

Nowa IKEA zlokalizowana jest obok dotychczasowego sklepu, przy ul. Czekoladowej 5a w Bielanach Wrocławskich.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA