Osiedle Riverview ma generalnego wykonawcęźródło: P.B. Górski

Osiedle Riverview ma generalnego wykonawcę

Gdańsk
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Vastint Poland pozyskał generalnego wykonawcę dla jednej ze swoich najnowszych inwestycji – Riverview. Zespół siedmiu budynków mieszkalno-usługowych, zlokalizowanych naprzeciwko gdańskiej wyspy Ołowianka, powstanie we współpracy z CFE Polska, należącą do belgijskiej Grupy CFE. Prace budowlane mają ruszyć jeszcze w czerwcu 2017 roku i potrwają 24 miesiące.
Riverview powstanie nad brzegiem Motławy, w okolicy Kanału Na Stępce i w sąsiedztwie Starego Miasta w Gdańsku. Wygląd inwestycji, dzięki ścisłej współpracy z Miejskim Konserwatorem Zabytków, będzie nawiązywał do historycznego charakteru lokalizacji. Projekt wyróżnia wysoki standard budowlany, a także starannie nakreślona architektura krajobrazu. Ponadto, szereg zaprojektowanych rozwiązań budowlano-technicznych wpisuje się w ideę zrównoważonego budownictwa, co w przyszłości pozwoli na ubieganie się o certyfikat LEED dla tego projektu. 
Roger Andersson, dyrektor zarządzający Vastint Poland powiedział – Riverview zostało zaprojektowane ze szczególną dbałością zarówno o wygląd osiedla, funkcjonalność lokali, jak i wysoki standard powierzchni mieszkalnych. Współpraca z CFE Polska, firmą, za którą stoi 20 lat doświadczenia i jakość potwierdzana licznymi certyfikatami, daje gwarancję spełnienia najwyższych wymagań w zakresie realizacji powierzonego zadania.
REKLAMA
Dotychczas spółka Vastint Poland znana była z realizacji projektów biurowych, innowacyjnych parków biznesowych Business Garden i hoteli, m.in. Courtyard by Marriott w Gdyni i Marriott Resort & Spa w Sopocie. Riverview będzie pierwszym projektem mieszkaniowym firmy na rynku polskim. Deweloper planuje rozpoczęcie procesu sprzedaży planowanych 282 mieszkań latem przyszłego roku.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA