DODAJ

Warszawa: B8 – Acciona buduje na Błoniach Wilanowskich przeszło sto mieszkań [WIZUALIZACJE]

Mieszkania i domy / Warszawa
Warszawa: B8 – Acciona
Mariusz Bartodziej
2019-06-19 08:08:05
Nowe osiedle wielorodzinne powstaje od końca ubiegłego roku przy ulicy Teodorowicza. Nabywcy wprowadzą się za niespełna dwa lata. Warszawski deweloper oferuje 130 mieszkań oraz 5 lokali usługowych i zapewnia ponad 200 miejsc parkingowych.

Acciona Nieruchomości Sp. z o.o.
ruszyła z budową przy ul. Teodorowicza w Wilanowie z początkiem grudnia. Na generalnego wykonawcę wybrała Mostostal Warszawa S.A. Oddanie inwestycji do użytku ma nastąpić w I kwartale 2021 roku.

B8 to piąty projekt realizowany przez Acciona Nieruchomości. W czteropiętrowym budynku wielorodzinnym znajdzie się 130 mieszkań o metrażach 29-142 mkw., od kawalerek po pięciopokojowe lokum. Wysokość pomieszczeń wyniesie 2,75-2,89 m, w zależności od kondygnacji. Ofertę uzupełnia pięć lokali usługowych zlokalizowanych na parterze.

Warszawski deweloper zapewnia 86 komórek lokatorskich i 204 miejsca postojowe w garażu podziemnym. Przewidział także wózkownie, rowerownie, windy oraz dziedziniec z placem zabaw. Osiedle będzie ogrodzone i monitorowane.

Więcej wizualizacji w galerii.

Inny projekt właśnie rusza

W ubiegłym tygodniu informowaliśmy, że jeszcze w tym kwartale ruszą prace w innej części Wilanowa. Pozwolenie na ich prowadzenie otrzymał Robyg Development Sp. z o.o. Wprowadził do sprzedaży pierwszy etap Apartamentów Królewskich z blisko 90 lokalami mieszkalnymi i usługowymi.

materiały inwestora