Warszawa: Tulip Wilanów – Ronson stawia na Zawady. Buduje mieszkania z osiedlowym ogrodem źródło: materiały inwestora

Warszawa: Tulip Wilanów – Ronson stawia na Zawady. Buduje mieszkania z osiedlowym ogrodem

WIZUALIZACJE
REKLAMA
Warszawski deweloper zakończy budowę przy placu Vogla w przyszłym roku. Zapłacił za nieruchomość 15 milionów złotych netto. Przekaże 150 lokali mieszkalnych w budynku wielorodzinnym przy ulicy Sytej. Do części przynależą antresole. W ofercie znajdują się przede wszystkim mieszkania dwu- i trzypokojowe.

Ronson Development SE rozpoczął w tym roku, przy ul. Sytej 92, realizację swojej pierwszej inwestycji w warszawskim Wilanowie, na Zawadach. Planuje ją zakończyć w IV kwartale 2020 roku. Generalnym wykonawcą jest konsorcjum spółek Klimadag Sp. z o.o. oraz Arcus Management Consulting Sp. z o.o. Przedsprzedaż ruszyła 13 maja. Ceny zaczynały się od 8 100 zł/mkw.
materiały inwestora

Osiedle w holenderskim stylu

Tulip Wilanów to dwupiętrowy blok o łącznej powierzchni użytkowej lokali 8,7 tys. mkw. Znajduje się w nim 150 mieszkań. 2 z nich są jedno- (30-31 mkw.), 78 dwu- (39-75 mkw.), 69 trzy- (57-99 mkw.), a 1 czteropokojowe (91 mkw.). W 54 z nich pomieszczą się antresole, dzięki czemu wysokość w salonach wyniesie 5 m (w pozostałych przypadkach 2,6-2,8 m). Dostępne będą również ogródki (na parterze), balkony, loggie oraz tarasy. Deweloper zaplanował na wewnętrznym dziedzińcu osiedlowy ogród. Miejsca postojowe przewidział na zewnątrz.
materiały inwestora
Nazwa Tulip Wilanów nawiązuje do życia w otoczeniu natury, a także przywołuje na myśl Holandię z jej minimalistyczną i nowoczesną architekturą oraz drogami pełnymi rowerów – wyjaśnia inwestor. – Podczas projektowania nadwiślańskiego osiedla, Ronson Development inspirował się właśnie holenderskim stylem życia – z miejscem na relaks, ruch i filozofię "slow life".
REKLAMA
Warszawski deweloper zainwestował w ten projekt w marcu. Zapłacił za nieruchomość 15 mln zł netto. Wartość kontraktu z generalnym wykonawcą wyniosła 39,4 mln zł netto.
Więcej wizualizacji w galerii.

Więcej mieszkań na południu Warszawy

Mieszkańcy mogą spodziewać się jeszcze co najmniej jednego nowego osiedla przy ul. Sytej. Bouygues Immobilier Polska Sp. z o.o. wprowadził w kwietniu do przedsprzedaży inwestycję Vitalite. Zrealizuje cztery budynki wielorodzinne z kilkunastoma mieszkaniami każdy. Na nabywców czeka całodobowa strefa relaksu z siłownią, strefą kibica, sauną i jacuzzi.
materiały inwestora
Na Wilanów stawiają także inni deweloperzy. Na Błoniach Wilanowskich Acciona Nieruchomości Sp. z o.o. zbuduje osiedle B8, a Robyg Development Sp. z o.o.Apartamenty Królewskie. Za to przy ul. HlondaGreen House Development Sp. z o.o. stawia kilkusetmetrowe domy w ramach Hampton Residence Wilanów.
materiały inwestora

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA