Warszawa: Hampton Residence Wilanów – kilkusetmetrowe domy na zamkniętym osiedlu od Green House Development źródło: materiały inwestora

Warszawa: Hampton Residence Wilanów – kilkusetmetrowe domy na zamkniętym osiedlu od Green House Development

WIZUALIZACJE
Mariusz Bartodziej
Mariusz Bartodziej
REKLAMA
Inwestycja przy ulicy Hlonda ma być luksusowa, elegancka i bezpieczna. Warszawski deweloper ruszył już z budową prawie 30 domów o powierzchniach do 400 metrów kwadratowych. Nabywcy wprowadzą się w przyszłym roku.
Green House Development Sp. z o.o. rozpoczął zaplanowaną na I kwartał tego roku budowę osiedla w warszawskim Wilanowie przy ul. Hlonda. Odda je do użytku w III kwartale 2020 r. W styczniu wprowadził inwestycję do przedsprzedaży. W kwestii cen wymaga bezpośredniego kontaktu.
Projekt zakłada modernistyczne bryły budynków, elegancką kolorystykę utrzymaną w odcieniach bieli, szarości i jasnego beżu. Rezydencje zostaną wykończone naturalnym kamieniem – zapowiada deweloper. – Architekturę charakteryzują duże przeszklenia, dzięki którym przyszli właściciele będą mogli cieszyć się nieograniczoną przestrzenią.
materiały inwestora

Strzeżone osiedle kilkusetmetrowych rezydencji

Hampton Residence Wilanów złoży się z 26 dwukondygnacyjnych domów jednorodzinnych o metrażach od około 250 do 400 mkw. Będą znajdywały się na działkach o powierzchniach 550-1200 mkw. W aktualnej ofercie jest 13 budynków – 11 pięcio- i 2 siedmiopokojowe. Ich powierzchnie wynoszą od 250 do 306 mkw., a parceli, na których staną – 554-1103 mkw. Wszystkie mają garaże.
Osiedle będzie ogrodzone i strzeżone – przy wjeździe znajdzie się portiernia z kontrolą przyjeżdżających. Green House Development przewidział dodatkowo monitoring. Dojazd do rezydencji zapewni poprzez "reprezentacyjną" aleję.
REKLAMA
Szeroka, efektowna, elegancka, z piękną zielenią stanowić będzie centralną oś inwestycji. Podkreśli elegancki i unikalny charakter Hampton Residence Wilanów – stwierdza deweloper.
Więcej wizualizacji w galerii.
materiały inwestora

Blisko 160 nowych mieszkań w Wilanowie

W tej części Warszawy inwestuje również m.in. Ronson Development SE. Kupił za kilkanaście milionów złotych nieruchomość w Zawadach, o czym donosiliśmy w marcu. Wspólnie z innym deweloperem zrealizuje prawie 160 mieszkań w kompleksie budynków wielorodzinnych z garażami podziemnymi.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA