Warszawa: Vitalite – Bouygues Immobilier stawia w Wilanowie osiedle z sauną i fitnessem źródło: materiały inwestora

Warszawa: Vitalite – Bouygues Immobilier stawia w Wilanowie osiedle z sauną i fitnessem

WIZUALIZACJE
Mariusz Bartodziej
Mariusz Bartodziej
REKLAMA
Osiedle przy ulicy Sytej będzie ogrodzone, z kontrolą dostępu. W każdym z czterech budynków z windami znajdzie się kilkanaście mieszkań. Wspólna strefa rekreacji zajmie przeszło 100 metrów kwadratowych. Na zewnątrz powstaną m.in. boisko, plac zabaw i górka saneczkowa.
Bouygues Immobilier Polska Sp. z o.o. wprowadził do przedsprzedaży osiedle Vitalite na granicy Zawad i Wilanowa Królewskiego. Termin rozpoczęcia budowy wyznaczył na III kwartał 2019 roku, a oddania inwestycji – II kwartał 2021 r.

Prywatna strefa relaksu

Blisko zbiegu ulic Glebowej i Sytej powstają cztery dwupiętrowe budynki wielorodzinne z windami. W każdym pomieści się 16 mieszkań. Są dostępne w układach dwu- (35-44 mkw.), trzy- (57-72 mkw.) i czteropokojowym (63-97 mkw.).
materiały inwestora
W garażach podziemnych znajdzie się 65 miejsc postojowych. Dodatkowo pod jednym z budynków deweloper wydzieli całodobową strefę relaksu o powierzchni 110 mkw. Złożą się na nią siłownia ze strefą kibica, szatnie z prysznicami, sauna oraz jacuzzi.
materiały inwestora

Duży udział zieleni

Kolejnymi rozwiązaniami, sprzyjającymi aktywnemu spędzaniu czasu na terenie osiedla, będą przestrzenie wspólne na świeżym powietrzu, powstałe przede wszystkim z myślą o najmłodszych mieszkańcach – zapowiada Bouygues Immobilier Polska.
REKLAMA
Odda do dyspozycji mieszkańców plac zabaw, górkę saneczkową i boisko wielofunkcyjne, a także leżaki, ławki oraz stoły piknikowe. Zasadzi m.in. ponad setkę drzew, dzięki czemu powierzchnia biologicznie czynna będzie stanowić 80% powierzchni działki.
Osiedle będzie ogrodzone. Kontrole dostępu zapewnią wideodomofony i karty zbliżeniowe.
Więcej wizualizacji w galerii.
materiały inwestora

Powstają także domy

Inwestycja klasy premium powstaje w Wilanowie jeszcze m.in. przy ul. Hlonda. Green House Development Sp. z o.o. ruszył już z budową Hampton Residence Wilanów. Metraże 26 domów jednorodzinnych wyniosą od około 250 do 400 mkw. O szczegółach pisaliśmy w ubiegłym tygodniu.
materiały inwestora

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA