Warszawa: Ursus Centralny – Ronson Development rusza z największym projektem w swojej historii źródło: materiały inwestora

Warszawa: Ursus Centralny – Ronson Development rusza z największym projektem w swojej historii

WIZUALIZACJE
Mariusz Bartodziej
Mariusz Bartodziej
REKLAMA
Warszawski deweloper po raz drugi stawia na koncepcję "miasta w mieście". Zrealizuje przy ulicy Gierdziejewskiego 1600 mieszkań. Przewidział do tego lokale usługowe, wewnętrzny bulwar i kompleks szkolno-edukacyjny.
Ronson Development SE ruszył 16 marca z przedsprzedażą mieszkań na osiedlu przy ul. Gierdziejewskiego w warszawskim Ursusie. Dwupokojowe lokum można kupić na start od 292 tys. zł.
materiały inwestora
Na Ursus Centralny złoży się docelowo 1600 mieszkań. W pierwszym etapie powstanie ich 138 o metrażach od 32 do 65 mkw. Są dostępne w układach dwu-, trzy- i czteropokojowym z możliwością łączenia.
Atutem projektu przy ul. Gierdziejewskiego jest przede wszystkim znakomita komunikacja z centrum miasta – stacja kolejki Warszawa Ursus znajduje się zaledwie 500 metrów stąd – przekonuje Andrzej Gutowski, wiceprezes Ronson Development odpowiedzialny za sprzedaż i marketing. – Mieszkańcy będą mieli w zasięgu ręki także powstający w tym miejscu pierwszy w Warszawie EKOpark ze ścieżkami edukacyjnymi, panelami solarnymi i naturalnym placem zabaw. Plan Ursusa Centralnego zakłada przedłużenie parku i wkomponowanie w niego osiedla.
materiały inwestora

Osiedle samowystarczalne

Ronson Development kolejny raz postawił na koncepcję "miasta w mieście", podobnie jak w przypadku inwestycji Miasto Moje na Białołęce. To oznacza, że na Ursusie Centralnym powstaną oprócz mieszkań lokale usługowe, wewnętrzny bulwar z elementami rekreacyjnymi oraz kompleks szkolno-edukacyjny.
REKLAMA
Ursus jest takim miejscem, jakim Wola była kilka lat temu. Właśnie zaczyna się czas jego rozkwitu i to najlepszy moment, by zainwestować w mieszkanie w tej lokalizacji. Jesteśmy świadkami narodzin nowej, modnej dzielnicy i cieszymy się, że będziemy jej istotną częścią – twierdzi Andrzej Gutowski.
fot. Jakub Zazula
Ronson Development wybuduje też osiedle na Wilanowie, o czym informowaliśmy w tym miesiącu.

Nowe mieszkania w Ursusie

Na Ursus postawił także Bouygues Immobilier Polska Sp. z o.o. Osiedle Orso powstanie przy zbiegu ul. Piastowskiej i Zygmunta Markerta. W ośmiu dwupiętrowych budynkach znajdzie się ponad 100 mieszkań. O szczegółach pisaliśmy w lutym.
Więcej wizualizacji w galerii.
Materiały inwestora

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA