Kolejna inwestycja nad samą Odrą. Rusza projekt Miasto Marina źródło: mat. inwestora

Kolejna inwestycja nad samą Odrą. Rusza projekt Miasto Marina

Wrocław, WIZUALIZACJE
Tomasz  Matejuk
Tomasz Matejuk
REKLAMA
Ronson Development rusza z kolejną inwestycją we Wrocławiu – będzie to Miasto Marina. Przy ulicy na Grobli stanie w sumie 5 budynków, w których znajdzie się 151 mieszkań.
O planowanej przez firmę Ronson Development inwestycji już na naszych łamach informowaliśmy. Teraz deweloper rozpoczął przedsprzedaż apartamentów i przedstawił szczegóły całego przedsięwzięcia.
Miasto Marina powstanie przy ul. Na Grobli 20, 22, 24. W pierwszym etapie nowego projektu zaplanowano 94 apartamenty w metrażach od 22 metrów kwadratowych. 
REKLAMA
Nasza inwestycja będzie miała kameralny charakter, niską zabudowę i szereg udogodnień, między innymi klub mieszkańca, siłownię, strefę rekreacyjną, stację rowerową, czy ogródki przynależne do lokali zlokalizowanych na parterze. W pierwszym etapie powstanie 26 apartamentów 1-pokojowych, 52 2-pokojowych oraz 16 3-pokojowych. Dla szukających większych metraży przewidzieliśmy możliwość łączenia apartamentów, co pozwoli uzyskać powierzchnię do 120 metrów kwadratowych – mówi Andrzej Gutowski, dyrektor sprzedaży i marketingu Ronson Development. W sumie na całym osiedlu, w ramach dwóch etapów inwestycji Miasto Marina, stanie pięć budynków ze 151 apartamentami o łącznej powierzchni 6,1 tys. metrów kwadratowych. 

Budowa Miasta Marina rozpocznie się jeszcze w tym miesiącu, a jej zakończenie planowane jest na przełom 2018/19 roku. Aktualnie trwają ostatnie procedury związane z wyłonieniem generalnego wykonawcy inwestycji. 

Za projekt architektoniczny odpowiadała wrocławska pracownia Abart Project, która zaprojektowała również dwie poprzednie wrocławskie inwestycje dewelopera – Impressio i Vitalię.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA