Magnacka 1 – SP Invest rozszerza ofertę o lewobrzeżną Warszawę. Stawia na Ursus źródło: materiały inwestora

Magnacka 1 – SP Invest rozszerza ofertę o lewobrzeżną Warszawę. Stawia na Ursus

WIZUALIZACJE
Mariusz Bartodziej
Mariusz Bartodziej
REKLAMA
Warszawski deweloper inwestował dotychczas po prawej stronie Wisły, m.in. na Pradze-Północ i w Wawrze. W tym roku wprowadził do oferty mieszkania także w lewobrzeżnej części stolicy, w Gołąbkach. Zrealizuje ich przeszło 70 w sześciopiętrowym budynku wielorodzinnym, w tym część dwupoziomowych. Osiedle będzie zamknięte, z dziedzińcem z ławkami, zielenią i stojakami na rowery.
Grupa Kapitałowa SP Invest ruszyła z przedsprzedażą inwestycji przy ulicy Magnackiej 1 w warszawskich Gołąbkach, w dzielnicy Ursus. Ceny zaczynają się od 6 950 zł/mkw. Budowę już rozpoczęła. Planuje zakończyć ją w III kwartale 2020 roku. Wówczas też przekaże lokale do użytku nabywców. Projekt przygotowała pracownia JP Architekci.
Zlokalizowanie naszej inwestycji w Ursusie wynika z ogromnego potencjału dzielnicy. Obecnie przechodzi ona intensywną rewitalizację terenów miejskich, co w dłuższej perspektywie znacząco podniesie jej atrakcyjność – ocenia deweloper.
materiały inwestora

Sto metrów na dwóch poziomach

Magnacka 1 to sześciopiętrowy budynek z antresolami. Znajdą się w nim 73 mieszkania o wysokości pomieszczeń 260-280 cm, z ogródkami na parterze, tarasami na ostatniej kondygnacji, a na pozostałych – z balkonami z przeszklonymi balustradami. Dostępne są 3 lokale jedno- (27 mkw.), 34 dwu- (34-46 mkw.), 15 trzy- (49-60 mkw.) i 21 czteropokojowych (75-100 mkw.). Szóste piętro zajmuje 8 dwupoziomowych mieszkań o metrażach 75,17-100,49 mkw.
W obiekcie będzie dostępny jeszcze garaż podziemny z 78 stanowiskami, 17 boksami rowerowymi oraz 2 komórkami lokatorskimi. Za to na terenie zamkniętego i monitorowanego osiedla deweloper zaplanował dziedziniec z zielenią, ławkami oraz stojakami na rowery.
Więcej wizualizacji w galerii.

Tysiące nowych mieszkań w Ursusie

Deweloperzy prowadzą intensywną rozbudowę Ursusa. W lutym donosiliśmy, że Bouygues Immobilier Polska Sp. z o.o. wprowadził do sprzedaży osiedle Orso. Oferuje w ramach niego przeszło 100 mieszkań w ośmiu budynkach.
REKLAMA
fot. Jakub Zazula
Materiały inwestora
Za to w marcu informowaliśmy o ruszeniu przez Ronson Development SE z projektem Ursus Centralny według koncepcji "miasta w mieście". Zrealizuje docelowo 1 600 lokali mieszkalnych. W pierwszym etapie zbuduje ich niespełna 140.
fot. Jakub Zazula
materiały inwestora
Na tym nowe inwestycje się nie kończą. W tym samym miesiącu pisaliśmy o tym, że Victoria Dom S.A. wprowadziła do sprzedaży trzeci etap osiedla Ursus Factory. Oferuje w ramach niego ponad 170 mieszkań, a łącznie w całej inwestycji – kilkaset.
fot. Jakub Zazula
Do tego około 2 000 lokali dołoży Robyg Development Sp. z o.o. w Moim Ursusie. W kwietniu opisywaliśmy szczegóły drugiej fazy przedsięwzięcia. Składa się na nią przeszło 170 mieszkań.
materiały inwestora

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA