Warszawa: Białostocka 59 – SMP Invest ponownie stawia na Pragę-Północ źródło: materiały inwestora

Warszawa: Białostocka 59 – SMP Invest ponownie stawia na Pragę-Północ

WIZUALIZACJE
Mariusz Bartodziej
Mariusz Bartodziej
REKLAMA
Warszawski deweloper zrealizował już budynek wielorodzinny przy ulicy Białostockiej 57, a teraz prowadzi prace pod numerem 59. Oferuje przeszło 30 mieszkań w sześciopiętrowym bloku. Ich metraże wyniosą od 32 do 75 metrów kwadratowych.
SMP Invest Sp. z o.o. Sp. k. rozpoczął w IV kwartale ubiegłego roku budowę przy ul. Białostockiej 59 na warszawskiej Szmulowiźnie w dzielnicy Praga-Północ. W pierwszej połowie marca ukończył stan zerowy. Planuje oddać inwestycję do użytku w III kwartale 2020 roku. Ceny dostępnych lokali wynoszą od 278 313 do 477 360 zł (8 200-9 000 zł/mkw.).
materiały inwestora
Białostocka 59 to ośmiokondygnacyjny (w tym jedna podziemna) budynek z 35 mieszkaniami o metrażach od 31,99 do 75,25 mkw. Do tych położonych na piętrach 1-5 przynależą balkony (2,7-3,9 mkw.). Mieszkańcy będą mieli do dyspozycji 15 miejsc postojowych w garażu podziemnym oraz 2 na parterze (w bryle obiektu). Ponadto deweloper przewidział w budynku komórki lokatorskie, usługi, windę oraz rowerownię. Inwestycja będzie ogrodzona i monitorowana.
Więcej wizualizacji w galerii.
Inwestycja obok już skończona
REKLAMA
SMP Invest oddał do użytku w grudniu ubiegłego roku sąsiedzki budynek wielorodzinny, Białostocka 57. Znalazło się w nim 40 mieszkań o powierzchniach 34-55 mkw. oraz garaż podziemny na 27 stanowisk.
materiały inwestora

Nowe dwupoziomowe lokale

Na Pradze-Północ inwestuje również m.in. Moderna Holding Sp. z o.o. W kwietniu informowaliśmy, że ruszyła z budową apartamentowca przy ul. Targowej. W Praskiej Modernie znajdzie się przeszło 30 mieszkań, z czego niemal wszystkie będą dwupoziomowe.
materiały inwestora

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA