Warszawa: La Praga – Nexity zbuduje dwuetapowe osiedla na Pradze-Północ źródło: materiały inwestora

Warszawa: La Praga – Nexity zbuduje dwuetapowe osiedla na Pradze-Północ

WIZUALIZACJE
Mariusz Bartodziej
Mariusz Bartodziej
La Praga
adresWarszawa, Radzymińska
inwestorNexity Polska Sp. z o.o.
REKLAMA
Francuski deweloper po raz pierwszy stawia na prawobrzeżną część stolicy. Zrealizuje na początek blisko zbiegu ulic Radzymińskiej i Wiosennej pięciopiętrowy budynek z ponad 130 mieszkaniami. Oferuje kawalerki oraz lokale dwu- i trzypokojowe.
Nexity Polska Sp. z o.o. rozpoczął sprzedaż swojej pierwszej inwestycji na prawym brzegu Wisły. Ceny za kawalerki zaczynają się od 278 000 zł, za mieszkania dwupokojowe od 350 000 zł, a za takie z trzema pokojami od 476 000 zł. Z budową przy ul. Radzymińskiej na warszawskiej Szmulowiźnie, w dzielnicy Praga-Północ, chce ruszyć w IV kwartale tego roku, a lokale do użytku planuje oddać w III kw. 2022 r.
La Praga to dwuetapowe osiedle składające się z dwóch budynków wielorodzinnych. W pierwszym, pięciopiętrowym, znajdują się 132 mieszkania: 59 jedno- (27-32 mkw.), 68 dwu- (34-42 mkw.) oraz 5 trzypokojowych (51 mkw.). Większość z nich ma balkony lub loggie, a te na parterze – ogródki. Wysokość pomieszczeń wynosi 2,6-2,8 m. Deweloper zapewnia garaż podziemny z miejscami parkingowymi oraz komórki lokatorskie.
Więcej wizualizacji w galerii.
REKLAMA

Mieszkania zamiast fabryki

W pobliżu powstaje też inna inwestycja, w miejsce Fabryki Mydła i Świec "Adamczewski i S-ka". Agena Development S.A. realizuje projekt Grodzieńska 19. To budynek wielorodzinny mający od czterech do sześciu pięter. Pomieści ponad 100 mieszkań. Metraże sięgają 100 mkw. Deweloper przewidział też przestrzeń pod lokale usługowe. O szczegółach pisaliśmy w listopadzie ubiegłego roku.
fot. Jakub Zazula
materiały inwestora

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA