Warszawa: Strzelecka 26 – 2C Partners rewitalizuje stuletnią kamienicę na Pradze źródło: Materiały inwestora

Warszawa: Strzelecka 26 – 2C Partners rewitalizuje stuletnią kamienicę na Pradze

WIZUALIZACJE
Mariusz Bartodziej
Mariusz Bartodziej
REKLAMA
Budynek przy ulicy Strzeleckiej z początku XX wieku wraz z oficyną przechodzą od ubiegłego roku gruntowny remont. Warszawski inwestor odda do użytku na pięciu kondygnacjach niemal 40 mieszkań. Ceny przekraczają 10 tysięcy złotych za metr kwadratowy.
2C Partners S.A. rozpoczął w ubiegłym roku rewitalizację kamienicy przy ul. Strzeleckiej 26 (powstałej w latach 1913-1914) wraz z oficyną na warszawskiej Pradze. Deweloper m.in. wymienia instalacje, okna i drzwi, remontuje elewację, dach oraz mieszkania, a także montuje windy w każdej klatce. Nabywcy mają się wprowadzić w III kwartale 2020 roku.
Łączna powierzchnia użytkowa dwóch czteropiętrowych budynków wynosi ponad 2 tys. mkw. Znajdzie się w nich 36 mieszkań o metrażach od 26,82 do 65,32 mkw., w układach jedno-, dwu- i trzypokojowym. Sprzedaż inwestycji Strzelecka 26 trwa. Ceny za dostępne lokale wynoszą od 308 990 zł do 777 308 zł (10,5-12 tys. zł/mkw.). Mieszkańcy będą mieć do dyspozycji balkony i naziemne miejsca postojowe.
Więcej wizualizacji w galerii.

Praga w rozbudowie

REKLAMA
Nowe inwestycje w tej części Warszawy wciąż powstają. Na Pradze-Południe LC Corp S.A. ruszy wkrótce z budową Małego Grochowa. W dwóch etapach powstanie ponad 200 mieszkań. O szczegółach pisaliśmy w lutym.
Materiały inwestora
W tym samym miesiącu donosiliśmy, że niedługo rozpoczną się także prace nad inwestycją na Pradze-Północ. Marvipol S.A. postawi tam apartamentowiec Dom przy Okrzei z blisko setką mieszkań.
Materiały inwestora

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA