Warszawa: Żółkiewskiego 7 – budynek wielorodzinny ma zastąpić dom na Gocławku źródło: materiały inwestora

Warszawa: Żółkiewskiego 7 – budynek wielorodzinny ma zastąpić dom na Gocławku

WIZUALIZACJE
Mariusz Bartodziej
Mariusz Bartodziej
REKLAMA
Miasto już ponad trzy lata temu wydało zgodę na budowę kolejnego obiektu z kilkunastoma mieszkaniami blisko zbiegu ulic Grochowskiej i Żółkiewskiego. Nowy inwestor, Skavia Development z Warszawy, chce rozpocząć prace jeszcze w tym roku. Prowadzi już sprzedaż.
Skavia Development Sp. z o.o. wprowadziła do oferty inwestycję przy ul. Żółkiewskiego 7 na warszawskim Gocławku w dzielnicy Praga-Południe. Ceny kształtują się w zakresie 358 270-580 836 zł (9 150-11 000 zł/mkw.). Planuje rozpocząć budowę w IV kwartale 2020 roku, a termin oddania lokali do użytku wyznaczyła na I kw. 2022 r.
materiały inwestora

Zielone światło od kilku lat

Żółkiewskiego 7 to czteropiętrowy budynek wielorodzinny z 14 mieszkaniami: 1 dwu- (32,57 mkw.) i 13 trzypokojowymi (44,89-59,88 mkw.). Przynależą do nich balkony, loggie lub ogródki. Wysokość wnętrz wynosi 2,77-3 m. Deweloper zaplanował windę, patio, reprezentacyjną klatkę wejściową, garaż podziemny oraz ogólnodostępne miejsca parkingowe przed obiektem.
REKLAMA
O pozwolenie na budowę w tej lokalizacji budynku wielorodzinnego z garażem podziemnym wnioskowała już w lutym 2016 roku spółka Kamienica Strzelecka Sp. z o.o. (powiązana z deweloperem 2C Partners S.A.). Po pięciu miesiącach dostała jednak odmowną decyzję. Ponownie wnioskowała w tej samej sprawie (obiekt o kubaturze 4 926 metrów sześciennych) dwa miesiące później. Zgodę otrzymała w grudniu 2016 roku. W internecie można znaleźć jeszcze archiwalną ofertę tej inwestycji na stronie firmy 2C Partners.
Więcej wizualizacji w galerii.

Przy Grochowskiej budowa trwa

W pobliżu już powstaje jedna, większa inwestycja mieszkaniowa. CPM Development Sp. z o.o. buduje w miejsce pawilonu handlowego Grochowską 107. To pięciopiętrowy budynek wielorodzinny z windą i 30 mieszkaniami. Metraże sięgają 66 mkw. Deweloper zaplanował na dziedzińcu prywatny, ogrodzony ogród z ławkami i zielenią. O szczegółach pisaliśmy w lipcu ubiegłego roku.
materiały inwestora

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA