Warszawa: Golden Space – Nexity wprowadzi na rynek ponad sto mieszkań w Starych Włochach  źródło: materiały inwestora

Warszawa: Golden Space – Nexity wprowadzi na rynek ponad sto mieszkań w Starych Włochach

WIZUALIZACJE
Mariusz Bartodziej
Mariusz Bartodziej
Golden Space
adresWarszawa, Budki Szczęśliwickie 1
inwestorNexity Polska Sp. z o.o.
REKLAMA
Nowe osiedle, realizowane przez francuskiego dewelopera, powstanie przy ulicy Budki Szczęśliwickie. Czteropiętrowy budynek wielorodzinny pomieści 124 mieszkania o metrażach do 68 metrów kwadratowych. Nabywcy wprowadzą się za około dwa lata.
Nexity Polska Sp. z o.o. wprowadził do oferty inwestycję położoną przy ul. Budki Szczęśliwickie 1 w warszawskich Starych Włochach. Termin budowy wyznaczył na I kwartał 2020 roku, a oddania jej do użytku – na IV kw. 2021 r. Prowadzi już sprzedaż lokali: jedno- kosztują od 268 000 zł, dwu- od 363 000 zł, a trzypokojowe od 475 000 zł. Ceny za mkw. zaczynają się od 7 500 zł/mkw.
materiały inwestora

Od kawalerek po lokale z trzema pokojami

Golden Space to czteropiętrowy budynek ze 124 mieszkaniami: jedno- (27-30 mkw.), dwu- (40-46 mkw.) i trzypokojowymi (57-68 mkw.). Do tych zlokalizowanych na parterze przynależą ogródki, a na wyższych kondygnacjach – balkony. Wysokość pomieszczeń wynosi 2,6-2,8 m. Miejsca postojowe są dostępne w garażu podziemnym i na terenie inwestycji. Nexity zaplanował stanowiska przystosowane do ładowania samochodów elektrycznych.
Elegancka bryła budynku zostanie opleciona galeriami balkonów z balustradami w kolorze starego złota, co podkreśli prestiżowy charakter inwestycji i niewątpliwie wyróżni go na tle otoczenia – zapewnia deweloper.
REKLAMA
Więcej wizualizacji w galerii.

Mieszkań przybywa

Na Stare Włochy postawił też Structur Concept Sp. z o.o. Realizuje tam dwupiętrowy budynek wielorodzinny Naukowa 16. Znajdzie się w nim kilkanaście mieszkań o metrażach sięgających 112 mkw. O szczegółach pisaliśmy w tym miesiącu.
materiały inwestora
Za to w innym rejonie dzielnicy Włochy, na Rakowie, osiedle zbuduje Victoria Dom S.A., o czym pisaliśmy także w październiku. Przy ul. Łopuszańskiej powstanie obiekt z ponad 100 mieszkaniami – od kawalerek po lokale czteropokojowe. Inwestor zaplanował na terenie osiedla Miasteczko Nova Ochota korty tenisowe i tereny rekreacyjne.
materiały inwestora

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA