Warszawa: Naukowa ABC – powstają nowe mieszkania blisko Glinianek Cietrzwia w Starych Włochach źródło: materiały inwestora

Warszawa: Naukowa ABC – powstają nowe mieszkania blisko Glinianek Cietrzwia w Starych Włochach

WIZUALIZACJE
Mariusz Bartodziej
Mariusz Bartodziej
REKLAMA
Warszawska firma Belvedere Development po raz kolejny postawiła na tę część stolicy. Realizuje przy ulicy Naukowej dwupiętrowy budynek z kilkunastoma lokalami od jedno- do czteropokojowych. Nabywcy wprowadzą się w przyszłym roku.
Belvedere Development Sp. z o.o. ruszył w tym kwartale z budową przy ul. Naukowej 15 w warszawskich Starych Włochach, niedaleko parku ze Stawami Cietrzewia. Wprowadził już inwestycję do sprzedaży. Chce oddać ją do użytku w II kwartale 2020 roku.
Naukowa ABC to dwupiętrowy budynek z 15 mieszkaniami: 1 jedno (37,36 mkw.), 6 dwu- (46,3-50,11 mkw.), 6 trzy- (57,04-75,08 mkw.) oraz 2 czteropokojowymi (76,57-77,31 mkw.). Parter zajmuje 5 lokali, pierwsze piętro 6, a drugie – 4. Na pierwszej kondygnacji nadziemnej są dostępne ogródki, a wyżej balkony. Wysokość pomieszczeń wyniesie 2,6-2,8 m. Mieszkańcy będą mieli do dyspozycji komórki lokatorskie oraz miejsca parkingowe w garażu podziemnym.
Więcej wizualizacji w galerii.

Więcej lokali we Włochach

REKLAMA
Ten sam deweloper buduje też tuż przy stawach Koziorożca w Nowych Włochach. Stawia tam mikroapartamentowiec Globusowa 46. W dwupiętrowym obiekcie znajdzie się sześć mieszkań o metrażach do niespełna 100 mkw. O szczegółach pisaliśmy w czerwcu.
materiały inwestora
Większą inwestycję w tej części stolicy, przy ul. Chrościckiego realizuje Arkop Deweloper z Wrocławia. W marcu informowaliśmy, że ruszył już z budową swojego pierwszego osiedla w Warszawie. Oferuje 70 mieszkań w dwóch budynkach wielorodzinnych w ramach osiedla Verde.
Materiały inwestora

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA