Dolcan otwiera już trzecie biuro sprzedaży w ciągu miesiąca

Dolcan otwiera już trzecie biuro sprzedaży w ciągu miesiąca

Warszawa
Kajtman
Kajtman
REKLAMA

Tej wiosny, dużą aktywność jednego z największych warszawskich deweloperów, firmy Dolcan widać nie tylko na budowach. Spółka otwiera kolejne, już trzecie z kolei biuro sprzedaży w ciągu zaledwie miesiąca. 21 kwietnia nowe biuro wraz z apartamentem pokazowym ruszy na Osiedlu Tęczowym. Deweloper zapowiada też II etap tej inwestycji.

 

Osiedle Tęczowe powstaje w warszawskich Włochach, u zbiegu ulic Cegielnianej i Techników. Budynki z pierwszego etapu są już przekazywane właścicielom mieszkań. Właśnie na terenie tej inwestycji, już od soboty 21 kwietnia rusza kolejne biuro sprzedaży Dolcan. – To już trzecie nowe biuro, które uruchamiamy na naszych osiedlach tej wiosny. Podobne powstały na terenie osiedla Konik Polny w Białołęce oraz Ogrodach Ochota przy Al. Krakowskiej. Biuro z pełną obsługą, również kredytową przy inwestycji to bardzo wygodne rozwiązanie dla klientów – mówi Robert Ziółek, dyrektor generalny firmy Dolcan.

 

Nowopowstałe biuro na Osiedlu Tęczowym czynne będzie w godz. 9.00-19.00 od poniedziałku do piątku, a w soboty w godz. od 10.00 do 14.00. Każdy szukający własnego M będzie mógł na miejscu dowiedzieć się o mieszkania jakie Dolcan ma w ofercie nie tylko we Włochach, ale w całej Warszawie.

 

Tęczowe dostępne. Także w Rodzinie na Swoim

REKLAMA

Oficjalne otwarcie biura połączone będzie z dniem otwartym, w godz. 10.00 -16.00. obejrzeć można będzie osiedle, apartament pokazowy, i zasięgnąć porady doradcy kredytowego.

 

Jednak najważniejsza informacja dla kupujących to fakt, że mieszkania na Osiedlu Tęczowym kupić można nadal w ramach programu „Rodzina na Swoim”. Takich lokali jest już w Warszawie naprawdę niewiele. W tej inwestycji Dolcan ceny mieszkań zaczynają się od 5.900 zł za m kw. Mieszczą się więc z bardzo niskich limitach jakie od początku tego miesiąca obowiązują w stolicy.

 

W chwili obecnej w pierwszym etapie Osiedla Tęczowego wolne są jeszcze mieszkania w metrażach od 30 do 80 m kw. Są to zarówno kawalerki, jak i kilkupokojowe mieszkania dla małżeństw z dziećmi. Osiedle wyróżnia ciekawa architektura: budynki przypominają nowoczesne, miejskie kamienice, a w każdym z nich znajduje się jedynie 22 mieszkania. Rodziny kupujące mieszkania w tej inwestycji zwracają uwagę na jeszcze jeden aspekt: tuż obok osiedla otwarta została właśnie nowa, publiczna przychodnia zdrowia, która powstała dzięki sprawnej współpracy dzielnicy i firmy Dolcan.

 

Deweloper zaplanował już także II etap inwestycji. Na sąsiedniej działce deweloper zrealizuje kolejną fazę osiedla. Ta część również będzie składać się z kameralnych, 4-kondygnacyjnych budynków oraz dużego lokalu usługowego. Sprzedaż mieszkań z II etapu ruszy jeszcze wiosną.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA