Pierwsze mieszkania bezczynszowe od kuchni

Pierwsze mieszkania bezczynszowe od kuchni

Warszawa
REKLAMA

Osiedle Rudy Rydz w warszawskim Rembertowie, budowane przez Dolcan, jest już na półmetku prac. To pierwsza inwestycja mieszkań bezczynszowych, którą można obejrzeć nie tylko na planach. Deweloper zaprasza na dzień otwarty 26 listopada. Przedstawiciele firmy spodziewają się wielu odwiedzających, gdyż zainteresowanie nowością, jaką są mieszkania, w których nie trzeba płacić czynszu, jest ogromne.


Mieszkania bezczynszowe to zupełnie nowa formuła na rynku: połączenie wygody mieszkania w domu, i mniejszego metrażu, jak w bloku. Dolcan wprowadzając je kilka miesięcy temu wywołał małą rewolucję. Wielu klientów nie mogło zrozumieć, jak można mieszkać w mieszkaniu, i nie płacić czynszu? Rozwiązanie jest bardzo proste: osiedla zaprojektowane są, jako kameralne budynki, w których nie ma części wspólnych jak klatki schodowe, garaże, windy. Nie ma więc kosztów ich sprzątania, oświetlenia i zarządzania nieruchomością. Lokatorzy płacą jedynie za wodę i prąd zużyte przez rodzinę. 

 

Początkowe zdziwienie przerodziło się w ogromne zainteresowanie. - Klienci wiedzą już, czym są mieszkania bezczynszowe. Dzwoniąc do nas pytają konkretnie o nie. Wiedzą, że mieszkanie takie może miesięcznie kosztować nawet 500 zł mniej, niż w klasycznym bloku - informuje Anna Sitnik, zastępca dyrektora działu sprzedaży w Dolcan.

 

Wygodą jest kameralna zabudowa, ogródek, własne miejsce postojowe, pomieszczenia gospodarcze czy możliwość aranżacji kominka. To wszystko będzie można ocenić osobiście już 26 listopada (w godz. 9-16), gdyż deweloper po raz pierwszy zaprezentuje inwestycję mieszkań bezczynszowych. - Najbardziej zaawansowane w budowie jest osiedle Rudy Rydz w Rembertowie: część budynków ma już okna, dachy. Będzie można wejść do mieszkań i osobiście ocenić ich zalety - zapowiada Anna Sitnik.

 

Firma spodziewa się wielu odwiedzających, gdyż zainteresowanie i sprzedaż są bardzo duże. Osiedle, choć dopiero w budowie, sprzedane jest już w blisko 70 proc.

 

Inwestycję tworzyć będzie 78 mieszkań w metrażach 56-67 m kw. Zaplanowano cztery typy domów, w każdym jedynie po 4-6 mieszkań. Każde mieszkanie ma oddzielne, niezależne od sąsiada wejście. Sam budynek zaprojektowany został tak, że zapewnia maksimum prywatności - mamy jedynie trzech lub pięciu sąsiadów, a okna nie wychodzą na ogródek sąsiada, dając poczucie pełnego komfortu.

 

Do większości lokali przypisane są ogródki. Mieszkania na piętrze posiadają balkony i poddasze. Zakup mieszkania bezczynszowego nie wiąże się też z koniecznością zakupu garażu czy miejsca postojowego na samochód. Każde z mieszkań ma wydzielone miejsce parkingowe przed budynkiem lub na wjeździe swojej działki.

 

Ceny mieszkań na osiedlu Rudy Rydz zaczynają się od 5.500 zł za m kw.

REKLAMA

 

Osiedle usytuowane jest w zielonej części Rembertowa. W sąsiedztwie park, tereny rekreacyjne, basen i inne, dostępne dla wszystkich obiekty sportowe Akademii Obrony Narodowej. Dogodna jest też komunikacja z centrum Warszawy – kolejką SKM dojedziemy w 18 minut do Śródmieścia.

 

Więcej o osiedlu i innych inwestycjach bezczynszowych Dolcan na: www.mieszkania-bezczynszowe.pl.

 

---

Dolcan – najważniejsze informacje o firmie:

Dolcan to jeden z liderów rynku nieruchomości mieszkaniowych w Polsce. Firma jest spółką z wyłącznie polskim kapitałem, w tym roku obchodzi 20-lecie działalności. Do tej pory inwestor zrealizował 20 projektów oddając do użytku ok. 4.000 mieszkań. Głównie na terenie Warszawy, ale także Lublina, Szczecina, Bydgoszczy i Kozienic. Obecnie spółka zatrudnia 200 osób.

 

Inwestycje firmy dopasowane są do oczekiwań klientów z wszystkich segmentów budownictwa mieszkaniowego. Dolcan realizuje wysokiej jakości mieszkania w budownictwie wielorodzinnym, kameralne osiedla domów oraz apartamentowce. Obecnie są to m.in. kompleks Ogrody Ochota, w którym docelowo znajdzie się ponad 1.500 mieszkań oraz kolejne etapy osiedla Tęczowego. W budowie jest również 5 projektów mieszkań bezczynszowych czyli inwestycji, w których mieszkańcy nie będą zmuszeni ponosić kosztów wspólnych administrowania nieruchomością - czynszów.

 

Grupa Dolcan ma wieloletnie doświadczenie także w innych segmentach. Zarządza trzema hurtowniami materiałów budowlanych, salonem wyposażenia wnętrz, hotelem w Częstochowie, 100 ha łowiskiem ryb „Jegiel” oraz kopalnią kruszywa zlokalizowaną koło Serocka.

 

Od 18 lat nieprzerwanie sponsoruje także pierwszoligową drużynę piłki nożnej Dolcan Ząbki. Aktywnie angażuje się w działania społeczne m.in. w pomoc szpitalowi w Wołominie, dofinansowała remont Szpitala Dziecięcego  na ul. Niekłańskiej w Warszawie, wspiera Fundację „Dzieci Ulicy”.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA