Dolcan otwiera nowe biuro sprzedaży

Dolcan otwiera nowe biuro sprzedaży

Warszawa
REKLAMA

Firma Dolcan otwiera swoje kolejne biuro sprzedaży. Nowy punkt dla klientów powstanie na osiedlu Konik Polny na Białołęce. Biuro zacznie działać od soboty 24 marca i będzie obsługiwać głównie osiedla Mieszkań Bezczynszowych. Na miejscu, będzie też doradca kredytowy, który od ręki odpowie na pytania osób zainteresowanych warunkami kredytowymi.

 

Nowe biuro sprzedaży firmy Dolcan, rusza oficjalnie w najbliższą sobotę 24 marca. Tego dnia otwarte dla klientów będzie nie tylko biuro, ale całe osiedle Konik Polny zlokalizowane przy ul. Lewandów na warszawskiej Białołęce. W godz. 10:00-16:00 będzie można obejrzeć rzeczywisty układ mieszkań, okolicę, dojazd do osiedla – Nowe biuro sprzedaży powstaje przy inwestycji Konik Polny, ale podobnie jak w innych naszych oddziałach, będzie można dowiedzieć się tu o szczegółach wszystkich osiedli jakie są obecnie w naszej ofercie – mówi Alicja Dolińska, dyrektor marketingu w firmie Dolcan.

 

Nowe biuro sprzedaży Dolcan czynne będzie w dni robocze, w godz. 9:00-19:00 oraz w soboty od 9:00 do 14:00. Biuro na osiedlu jest dużym ułatwieniem dla klientów w wyborze odpowiedniego mieszkania, przedstawiciele dewelopera na miejscu podpowiedzą najlepsze rozwiązanie w zakresie kredytu, gdyż w biurze na stałe obecny będzie doradca finansowy.

 

W sobotę 24 marca przedstawiciele firmy Dolcan oprowadzą gości po osiedlu Konik Polny, ale także po sąsiednim osiedlu Kamyk Zielony. Będzie więc możliwość wykorzystania tych godzin na zdobycie szczegółowych informacji o obu inwestycjach.

REKLAMA

 

Osiedle Konik Polny to jedno z sześciu realizowanych obecnie w Warszawie przez Dolcan osiedli mieszkań bezczynszowych. Mieszkania na osiedlu Konik Polny mają powierzchnie od 61 – 77 m kw. Obecnie budowa jest na etapie zamykania stanów surowych. I etap osiedla gotowy będzie jesienią.

 

Inwestycja jest bardzo atrakcyjna dla rodzin z dziećmi. Każde z mieszkań ma ogródek, który przeznaczyć można na rodzinny wypoczynek, a poddasza na dodatkowe pokoje. W każdym z mieszkań jest możliwość aranżacji kominka, co daje dodatkowe ciepło, a także atmosferę mieszkania jak w domu. Ponadto na terenie osiedla firma Dolcan wybuduje przedszkole.

 

Formuła mieszkań bezczynszowych jest ciekawym połączeniem między mieszkaniem w bloku, a małym domem. Osiedla bezczynszowe nie mają bowiem części wspólnych, nie ma więc konieczności płacenia comiesięcznego czynszu za zarządzanie i utrzymanie inwestycji. Można oszczędzić nawet do 500 zł miesięcznie, a to dla młodych rodzin duża ulga, szczególnie jeśli spłacają mieszkanie w kredycie.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA