Dolcan zaprezentuje 15 osiedli w 6 dzielnicach Warszawy

Dolcan zaprezentuje 15 osiedli w 6 dzielnicach Warszawy

Warszawa
REKLAMA

W najbliższą sobotę, 10 marca, Dolcan zaprasza na konsultacje podczas Dnia Otwartych Drzwi. W jednym miejscu można będzie poznać szczegółowo wszystkie stołeczne osiedla jakie ma w ofercie deweloper. Klienci mogą znaleźć odpowiednie mieszkanie, po atrakcyjnych cenach: nowe M w Warszawie już od 5.900 zł/m kw., a w Ząbkach od 4.900 zł/m kw. Radami służyć będą także architekt wnętrz i doradca kredytowy.

 

Dzień Otwartych Drzwi zorganizowany zostanie w biurze sprzedaży na osiedlu Skierniewicka City na warszawskiej Woli. Jednak w czasie całego dnia, między godz. 10.00 a 16.00, zapoznać można się będzie z pełną ofertą firmy. To w sumie 15 osiedli w 6 dzielnicach Warszawy, oraz w Ząbkach i Markach.

 

Zainteresowanie dniami otwartymi jest bardzo duże, a to dlatego, że klient może wtedy zobaczyć na żywo osiedle, mieszkanie i okolicę, w której może zamieszkać. – Osoby poszukujące mieszkań wolą rozejrzeć się na rynku czy odwiedzić deweloperów w weekend, kiedy mają czas wolny. W tygodniu jest to utrudnione, gdyż albo nie mają możliwości, by w ciągu dnia wyjść z pracy, albo są zwyczajnie zmęczeni – mówi Anna Sitnik, zastępca dyrektora działu sprzedaży w firmie Dolcan. - Dodatkowo nowe mieszkania chcą oglądać ze swoją drugą połówką lub rodziną, a to jest możliwe jedynie w weekend – dodaje.

 

Warszawa nie musi być droga

Na 10 marca Dolcan przygotował specjalne ceny, m.in. na Osiedlu Tęczowym zlokalizowanym na warszawskich Włochach. Osiedle o kameralnej zabudowie w stylu nowoczesnych kamienic znajduje się u zbiegu ul. Techników i Cegielnianej. Mieszkania z tej inwestycji mieszczą się jeszcze w programie „Rodzina na Swoim”, cena za metr wynosi 5.900 zł. Dodatkowym argumentem dla zainteresowanych może tu być fakt, że z końcem marca stawki rządowego programu zostaną zmniejszone, a do końca roku program zostanie całkowicie wygaszony.

 

W atrakcyjnej cenie, od 7.300 zł za m kw., jest też druga, bardzo dobrze zlokalizowana inwestycja - osiedle Ogrody Ochota. Osiedle ma od 6 do 11 pięter i oferuje mieszkania o popularnych obecnie metrażach, od 33 do 98 m kw. Inwestycja jest jeszcze w budowie, ale już widać szóstą kondygnację. Osiedle zlokalizowane jest przy Al. Krakowskiej na wysokości Ochoty, skąd dojazd co centrum zajmuje zaledwie kilkanaście minut.

REKLAMA

 

Przychodząc w sobotę do biura sprzedaży będzie też można od razu obejrzeć inwestycję Skierniewicka City. Tu ceny apartamentów i mieszkań o podwyższonym standardzie zaczynają się od 8.900 zł za m kw. Budynek jest idealnym miejscem dla tych, którzy kochają miejskie, szybkie życie, a dodatkowo chcą mieć wszędzie blisko, m.in. dojazd do centrum w 10 minut. Już za rok będzie tu działać pierwsza stacja II linii metra.

 

Dolcan wyjaśni dlaczego mieszkania bezczynszowe są dziś hitem na rynku

Alternatywą dla osób, które nie lubią gwaru i chcą zamieszkać w zielonej i cichej okolicy, a dodatkowo zaoszczędzić, są mieszkania bezczynszowe – wprowadzone na rynek przez firmę Dolcan. Choć to produkt nowy, budzi bardzo duże zainteresowanie, ale też pytania. Dlatego, w sobotę 10 marca, przedstawiciele dewelopera będą mogli wyjaśnić wszelkie wątpliwości i niejasności tego segmentu budownictwa mieszkaniowego. – Mieszkania bezczynszowe sprzedają się bardzo dobrze. Jednak wiele osób nadal nie może zrozumieć, jak jest to możliwe, by mieszkać w mieszkaniu, i nie płacić czynszu. Będziemy wyjaśniać ideę i pokazywać zalety mieszkań bezczynszowych – zapewnia Anna Sitnik, z firmy Dolcan.

 

Deweloper ma w swojej ofercie 6 osiedli budowanych w nowatorskiej formule. Mieszkania bezczynszowe powstają m.in. na osiedlu Czerwona Jarzębina przy ul. Figara na Targówku. Metraże zaczynają się tu od 44 m kw.

 

Natomiast w zielonej części Rembertowa rośnie Rudy Rydz, w którym mieszkania pierwsi mieszkańcy odbiorą już w czerwcu. Nieopodal deweloper rozpoczął też budowę osiedla Rudy Rydz Las. Na tych osiedlach oraz w inwestycjach Konik Polny i Kamyk Zielony zlokalizowanych na Białołęce, mieszkania dostępne są jeszcze w programie „Rodzina na Swoim”. W Markach z kolei trwa budowa projektu Pasikonik. Zaleta wszystkich osiedli bezczynszowych to oszczędność w kosztach czynszu, gdyż mieszkańcy będą tu płacić jedynie za media. I wygodna mieszkania jak w domu: pomieszczenia gospodarcze, własny ogródek oraz możliwość aranżacji kominka.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA