[Warszawa] Dolcan zaprezentuje 15 osiedli w 6 dzielnicach Warszawy

[Warszawa] Dolcan zaprezentuje 15 osiedli w 6 dzielnicach Warszawy

REKLAMA

W najbliższą sobotę, 10 marca, Dolcan zaprasza na konsultacje podczas Dnia Otwartych Drzwi. W jednym miejscu można będzie poznać szczegółowo wszystkie stołeczne osiedla jakie ma w ofercie deweloper. Klienci mogą znaleźć odpowiednie mieszkanie, po atrakcyjnych cenach: nowe M w Warszawie już od 5.900 zł/m kw., a w Ząbkach od 4.900 zł/m kw. Radami służyć będą także architekt wnętrz i doradca kredytowy.

 

Dzień Otwartych Drzwi zorganizowany zostanie w biurze sprzedaży na osiedlu Skierniewicka City na warszawskiej Woli. Jednak w czasie całego dnia, między godz. 10.00 a 16.00, zapoznać można się będzie z pełną ofertą firmy. To w sumie 15 osiedli w 6 dzielnicach Warszawy, oraz w Ząbkach i Markach.

 

Zainteresowanie dniami otwartymi jest bardzo duże, a to dlatego, że klient może wtedy zobaczyć na żywo osiedle, mieszkanie i okolicę, w której może zamieszkać. – Osoby poszukujące mieszkań wolą rozejrzeć się na rynku czy odwiedzić deweloperów w weekend, kiedy mają czas wolny. W tygodniu jest to utrudnione, gdyż albo nie mają możliwości, by w ciągu dnia wyjść z pracy, albo są zwyczajnie zmęczeni – mówi Anna Sitnik, zastępca dyrektora działu sprzedaży w firmie Dolcan. - Dodatkowo nowe mieszkania chcą oglądać ze swoją drugą połówką lub rodziną, a to jest możliwe jedynie w weekend – dodaje.

 

Warszawa nie musi być droga

Na 10 marca Dolcan przygotował specjalne ceny, m.in. na Osiedlu Tęczowym zlokalizowanym na warszawskich Włochach. Osiedle o kameralnej zabudowie w stylu nowoczesnych kamienic znajduje się u zbiegu ul. Techników i Cegielnianej. Mieszkania z tej inwestycji mieszczą się jeszcze w programie „Rodzina na Swoim”, cena za metr wynosi 5.900 zł. Dodatkowym argumentem dla zainteresowanych może tu być fakt, że z końcem marca stawki rządowego programu zostaną zmniejszone, a do końca roku program zostanie całkowicie wygaszony.

 

W atrakcyjnej cenie, od 7.300 zł za m kw., jest też druga, bardzo dobrze zlokalizowana inwestycja - osiedle Ogrody Ochota. Osiedle ma od 6 do 11 pięter i oferuje mieszkania o popularnych obecnie metrażach, od 33 do 98 m kw. Inwestycja jest jeszcze w budowie, ale już widać szóstą kondygnację. Osiedle zlokalizowane jest przy Al. Krakowskiej na wysokości Ochoty, skąd dojazd co centrum zajmuje zaledwie kilkanaście minut.

 

Przychodząc w sobotę do biura sprzedaży będzie też można od razu obejrzeć inwestycję Skierniewicka City. Tu ceny apartamentów i mieszkań o podwyższonym standardzie zaczynają się od 8.900 zł za m kw. Budynek jest idealnym miejscem dla tych, którzy kochają miejskie, szybkie życie, a dodatkowo chcą mieć wszędzie blisko, m.in. dojazd do centrum w 10 minut. Już za rok będzie tu działać pierwsza stacja II linii metra.

 

Dolcan wyjaśni dlaczego mieszkania bezczynszowe są dziś hitem na rynku

Alternatywą dla osób, które nie lubią gwaru i chcą zamieszkać w zielonej i cichej okolicy, a dodatkowo zaoszczędzić, są mieszkania bezczynszowe – wprowadzone na rynek przez firmę Dolcan. Choć to produkt nowy, budzi bardzo duże zainteresowanie, ale też pytania. Dlatego, w sobotę 10 marca, przedstawiciele dewelopera będą mogli wyjaśnić wszelkie wątpliwości i niejasności tego segmentu budownictwa mieszkaniowego. – Mieszkania bezczynszowe sprzedają się bardzo dobrze. Jednak wiele osób nadal nie może zrozumieć, jak jest to możliwe, by mieszkać w mieszkaniu, i nie płacić czynszu. Będziemy wyjaśniać ideę i pokazywać zalety mieszkań bezczynszowych – zapewnia Anna Sitnik, z firmy Dolcan.

 

Deweloper ma w swojej ofercie 6 osiedli budowanych w nowatorskiej formule. Mieszkania bezczynszowe powstają m.in. na osiedlu Czerwona Jarzębina przy ul. Figara na Targówku. Metraże zaczynają się tu od 44 m kw.

 

Natomiast w zielonej części Rembertowa rośnie Rudy Rydz, w którym mieszkania pierwsi mieszkańcy odbiorą już w czerwcu. Nieopodal deweloper rozpoczął też budowę osiedla Rudy Rydz Las. Na tych osiedlach oraz w inwestycjach Konik Polny i Kamyk Zielony zlokalizowanych na Białołęce, mieszkania dostępne są jeszcze w programie „Rodzina na Swoim”. W Markach z kolei trwa budowa projektu Pasikonik. Zaleta wszystkich osiedli bezczynszowych to oszczędność w kosztach czynszu, gdyż mieszkańcy będą tu płacić jedynie za media. I wygodna mieszkania jak w domu: pomieszczenia gospodarcze, własny ogródek oraz możliwość aranżacji kominka.

Tagi:

Komentarze (0)

Napisz komentarz

Najnowsze artykuły

Wille Miejskie na Swojczycach – Działoszyńska od PROFIT Development
Wrocław to metropolia tętniąca życiem. Dobrzej jest jednak mieć tu swoje miejsce, w którym będzie mo...
W centrum Wrocławia powstaje 56-metrowy biurowiec MidPoint 71 [FILM + ZDJĘCIA]
W centrum Wrocławia, przy ulicy Powstańców Śląskich powstaje nowy biurowiec MidPoint 71. Budowa biur...
Kraków: Radni nie godzą się na podziemny tramwaj
Podczas środowej sesji rady miasta przestawiono radnym wyniki studium dla budowy szybkiego bezkolizy...
We Wrocławiu powstanie pierwsze osiedle na terenach PKP realizowane w ramach programu Mieszkanie Plus
Jak poinformował PFR Nieruchomości we Wrocławiu powstanie pierwsze osiedle w ramach rynkowej części...
ID Logistics uruchomiło magazyn w Zgorzelcu. Pracę w nim znajdzie ponad 700 osób
ID Logistics, specjalista w zakresie dedykowanych rozwiązań logistyki kontraktowej otworzył oficjaln...
Wrocław: Kolejna firma z branży IT wynajmuje powierzchnię biurową w Quorum
Największy projekt mixed-use na Dolnym Śląsku będzie nową siedzibą studia deweloperskiego z branży g...
Leroy Merlin otworzy swój market w Głogowie
Leroy Merlin otworzy w Głogowie swój pierwszy market. Będzie to już dziewiąty sklep tej francuskiej...
Grupa EMC wchodzi do Sky Tower we Wrocławiu
Wrocławski Sky Tower pozyskał nowego, dużego najemcę. Około 1200 mkw. powierzchni zajmie Grupa EMC,...
W Polsce jest już 12 milionów mkw. powierzchni biurowych
Dane za okres I-III kw. 2021 r. wskazują na aktywne zainteresowanie najemców powierzchniami biurowym...
Warta wprowadziła się do nowej siedziby w biurowcu Warsaw UNIT [ZDJĘCIA]
Firma ubezpieczeniowa Warta zakończyła właśnie przeprowadzkę do nowej siedziby w Warszawie. War...