Dolcan wyróżniony tytułem Deweloper Roku 2011

Dolcan wyróżniony tytułem Deweloper Roku 2011

REKLAMA

Firma Dolcan została wyróżniona nagrodą Ogólnopolskiego Konkursu Budowlanego w kategorii Deweloper Roku 2011. 26 stycznia br. odbyła się uroczysta gala, podczas której przedstawiciele firmy odebrali certyfikat. Nagroda jest uhonorowaniem pracy, rzetelności i wiarygodności firmy działającej w branży budowlanej.

 

Konkurs organizuje Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej. Konkurencja była duża, bo do konkursu zgłaszały się firmy z całej Polski. Spółka Dolcan, po dobrej passie w 2011 roku, zdobywa kolejne nagrody i wyróżnienia za swoją pracę i aktywność na rynku deweloperskim.

 

Podczas gali nagrodę w imieniu firmy Dolcan odebrał Robert Ziółek, dyrektor generalny firmy. - Jest to dla nas wyróżnienie, które bardzo doceniamy. Kolejna nagroda, jaką otrzymujemy w ostatnich miesiącach potwierdza nasze starania i pozycję firmy. W naszej pracy priorytetem zawsze jest przede wszystkim jakość inwestycji i mieszkań w budowanych przez nas osiedlach, ale też innowacyjność, i dopasowanie do aktualnych potrzeb osób poszukujących mieszkań – powiedział Robert Ziółek.

REKLAMA

 

Dla firmy Dolcan miniony rok był bardzo dobrym okresem. Spółka obchodziła swoje 20-lecie działalności, otrzymała wiele wyróżnień, m.in. nagrodę Orły Polskiego Budownictwa, została uhonorowana tytułem Budowlanej Firmy Roku 2011 w kategorii Deweloper, a także zajęła 4. miejsce w rankingu Mieszkaniowa Marka Roku, co świadczy o rozpoznawalności marki na Mazowszu. Ponadto Dolcan znalazł się w zestawieniu 10 największych deweloperów, opublikowanym przez tygodnik Warsaw Business Journal.

 

W ciągu ostatnich 12 miesięcy udało się zrealizować wiele planów, również tych związanych ze sprzedażą mieszkań. W tym roku deweloper planuje oddać do użytku aż pięć swoich inwestycji, m.in. pierwszy etap kompleksu Ogrody Ochota, Osiedle Tęczowe, dwa pierwsze osiedla mieszkań bezczynszowych – Rudy Rydz i Kamyk Zielony, a także w całości osiedle domów Magenta.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA