Wręczono Nagrody w Konkursie Prologis Najlepszym - Edycja 2011

Wręczono Nagrody w Konkursie Prologis Najlepszym - Edycja 2011

Dominika Socha
REKLAMA

Poznań, 26 września 2011 roku – Prologis, Inc, wiodący globalny właściciel, operator i deweloper nieruchomości przemysłowych, wspólnie z Wyższą Szkołą Logistyki ogłosili zwycięzców w konkursie Prologis Najlepszym edycja 2011 w trzech kategoriach: Najlepszy Absolwent, Najlepsza Praca Licencjacka i Najlepsza Praca Magisterska. Pamiątkowe dyplomy oraz stypendia w wysokości 4 000 złotych wręczono 24 września podczas inauguracji roku akademickiego 2011/2012 poznańskiej uczelni logistycznej.

 

Szóstą edycję konkursu Prologis Najlepszym na Najlepszego Absolwenta WSL w roku akademickim 2010/2011 wygrał Pan Marcin Czajczyk, absolwent Wyższej Szkoły Logistyki i niemieckiej Technische Hochschule Wildau. W ciągu sześciu semestrów studiów licencjackich, na kierunku logistyka ze specjalnością logistyka handlu i dystrybucja, uzyskał wysoką średnią ocen na poziomie 4,83 oraz otrzymał na obronie pracy dyplomowej ocenę 5,0. Spośród pozostałych kandydatów do tej nagrody wyróżnił się także bardzo dobrą znajomością języka niemieckiego (zdany Goethe Zertifikat C1) oraz dużym zaangażowaniem w realizowany program studiów. Jego dodatkowym atutem był udział w wymianie międzynarodowej w ramach programu Erasmus.  

 

Najlepszą Pracą Magisterską Wyższej Szkoły Logistyki w minionym roku akademickim została praca Pani Katarzyny Jesionkowskiej pod tytułem „Inwestycje budownictwa mieszkaniowego w województwie wielkopolskim na przykładzie gminy Dopiewo” napisana pod kierownictwem doc. dr Zbyszko Pawlaka.

 

W konkursie na Najlepszą Pracę Licencjacką WSL 2011 zwyciężyła praca Pana Mateusza Bronowicza pod tytułem „Zabezpieczenie logistyczne akcji ratowniczych na przykładzie katastrofy cystern z produktami ropopochodnymi w Swarzędzu w 2007 roku” napisana pod kierownictwem dr Andrzeja Taratajcio.

 

Konkurs „Prologis Najlepszym” organizowany jest od sześciu lat wspólnie z poznańską Wyższą Szkołą Logistyki. Ideą konkursu jest promowanie ambitnych absolwentów i autorów twórczych prac dyplomowych, wszystko po to by ułatwić zawodowy start przyszłym ekspertom w dziedzinie logistyki.

 

„Miałam przyjemność zasiadać w jury wszystkich sześciu edycji konkursu i nadal zaskakuje mnie entuzjazm z jakim studenci WSL podchodzą do idei „Prologis Najlepszym”. Cieszę się, że jako lider na rynku deweloperów powierzchni magazynowych w Polsce możemy wspierać studentów o największym potencjale i sprawić, by dzięki otrzymanemu stypendium mogli się dalej kształcić i doskonalić swoje umiejętności.” – powiedziała Marta Tęsiorowska, Vice President Marketing & Communications na Europę Centralną i Wschodnią Prologis.

 

O Prologis, Inc.

Prologis, Inc., jest wiodącym właścicielem, operatorem i deweloperem nieruchomości przemysłowych, działającym na rynku globalnym oraz na rynkach regionalnych w obu Amerykach, Europie i Azji. Prologis jest właścicielem lub inwestorem (w ujęciu skonsolidowanym lub poprzez nieskonsolidowane spółki joint venture) nieruchomości i projektów deweloperskich o oczekiwanej łącznej powierzchni 55,7 miliona metrów kwadratowych w 22 krajach (stan na 30 czerwca 2011 roku). Wśród ponad 4 500 klientów, którym firma wynajmuje nowoczesne obiekty dystrybucyjne, są między innymi przedsiębiorstwa produkcyjne, firmy z branży handlu detalicznego, firmy transportowe, zewnętrzni dostawcy usług logistycznych oraz inne przedsiębiorstwa.

Tagi:

Komentarze (0)

Napisz komentarz

Najnowsze artykuły

Hotel Reymont w Łodzi zmieni się w butikowy Aiden by Best Western [WIZUALIZACJE]
Hotel Reymont położony jest w centrum Łodzi, przy ul. Legionów 81, w pobliżu Manufaktury - jednej z...
Ericsson zwiększy zatrudnienie w swoich centrach badań i rozwoju w Krakowie i Łodzi
Szwedzki koncern Ericsson zwiększa zatrudnienie w swoich centrach badań i rozwoju w Polsce, które zn...
NOYEN rozbudowuje swoją fabrykę w Lublinie i zwiększa produkcję
W najbliższych dniach rozpocznie się rozbudowa infrastruktury firmy NOYEN znajdującej się w Lublinie...
Chiński gigant inwestuje pod Wrocławiem
Chiński gigant z branży EMS zainwestuje 100 mln zł w rozbudowę swojego zakładu produkcyjnego na ter...
Tunel w ciągu Południowej Obwodnicy Warszawy gotowy. Kiedy nim pojedziemy? [FILM]
Roboty budowlane na ursynowskim odcinku drogi ekspresowej S2 węzeł Puławska - węzeł Warszawa Wilanów...
White Stone planuje wielką inwestycję na warszawskich Bielanach
Grupa White Stone zakupiła drugą część gruntów na Bielanach w sąsiedztwie Huty Warszawa, przy stacji...
Pierwsze symptomy ożywienia na wrocławskim rynku biurowym po II kwartale 2021 r.
Międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield podsumowała pierwsze półrocze 2021 roku na wrocław...
W Warszawie trwa budowa Varso Tower, najwyższego budynku w UE [FILM + ZDJĘCIA]
W centrum Warszawy przy ul. Chmielnej 73 trwa budowa Varso Tower, najwyższego budynku w Unii Europej...
Rosyjscy miliarderzy zainwestują kolejne miliony euro w budowę następnej fabryki na Dolnym Śląsku
Rosyjscy miliarderzy, właściciele koncernu Technonicol Corporation, największego w Rosji i Euro...
80 milionów euro i ponad 1000 miejsc pracy. Hiszpański Persan inwestuje pod Wrocławiem
Kolejna wielka inwestycja produkcyjna pod Wrocławiem. Hiszpańska firma Persan wybuduje we Wróblowica...