Baumit Budowlaną Firmą Roku 2011

Baumit Budowlaną Firmą Roku 2011

Kajtman
Kajtman
REKLAMA

1. marca 2012 roku odbyła się uroczysta gala w hotelu Polonia Palace, podczas której wręczono statuetki Polski Herkules oraz rozstrzygnięto plebiscyt Budowlana Firma Roku. Kapituła konkursu rokrocznie nagradza przedsiębiorstwa z branży budowlanej, które mają szansę pochwalić się swoimi osiągnięciami w mijającym roku. Jednym z docenionych przedsiębiorstw tego wieczoru była firma Baumit, która otrzymała tytuł Budowlana Firma Roku 2011.


IX edycja konkursu Budowlana Firma Roku została zwieńczona uroczystą galą w warszawskim hotelu Polonia Palace, na której wręczono sygnowane przez miesięcznik Builder nagrody Budowlana Firma Roku 2011. Misją konkursu jest wyróżnienie firm z branży budowlanej za dynamiczny rozwój i osiągniętą pozycję na rynku, a także dla menedżerów tych firm za skuteczne zarządzanie i sukcesy rynkowe. Wśród laureatów tegorocznej edycji znalazła się firma Baumit – jeden z liderów wśród producentów tynków oraz systemów ociepleń. Tytuł wraz z certyfikatem w imieniu spółki odebrał Jarosław Kwiatkowski, Dyrektor Sprzedaży Regionalnej.

REKLAMA


Decyzję konkursowego jury komentuje Aleksandra Gilewska, Manager ds. Marketingu: „Muszę przyznać, że 2011 rok był kolejny rokiem wyzwań na rynku budowlanym. Tym bardziej cieszy nas fakt, że właśnie teraz nasze działania zostały docenione przez jury konkursowe. Do ważniejszych wydarzeń mijającego roku w naszej firmie można zaliczyć otwarcie najnowocześniejszego w Europie zakładu produkcyjnego, zlokalizowanego w Pobiedziskach koło Poznania. Bieżące funkcjonowanie firmy to poza oczywiście produkcją i sprzedażą produktów również stała obserwacja rynku i zmieniających się potrzeb odbiorców naszych produktów. Rezultaty widać we wprowadzanych nowych i innowacyjnych produktach i technologiach, szczególnie w obszarze elewacji. Wraz z początkiem marca 2012 roku Baumit oddaje do dyspozycji Klientów nowy system kolorów tynków i farb elewacyjnych Baumit Life. Składa się on z największej w Europie palety 888 odcieni. Ważny w tym wszystkim jest oczywiście czynnik ludzki, a więc Współpracownicy firmy, bez których żaden, nawet najmniejszy sukces nie byłby możliwy.”


Nagrody i wyróżnienia dowodzą o dynamicznym rozwoju przedsiębiorstwa, innowacyjnych rozwiązaniach, jak również o silnej pozycji na rynku. Tegoroczny tytuł Budowlana Firma Roku przyznany firmie Baumit podkreśla wieloletnią działalność na polskim rynku, ale także uwydatnia sukcesy rynkowe spółki.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA