Warszawa: Miasteczko Nova Ochota – Victoria Dom obecna na Rakowie. Rusza z najnowszym projektem źródło: materiały inwestora

Warszawa: Miasteczko Nova Ochota – Victoria Dom obecna na Rakowie. Rusza z najnowszym projektem

WIZUALIZACJE
Mariusz Bartodziej
Mariusz Bartodziej
REKLAMA
Prace przy ulicy Łopuszańskiej mają wystartować jeszcze w tym, a zakończyć się w 2021 roku. Warszawski deweloper oferuje ponad 100 lokali, o metrażach do przeszło 90 metrów kwadratowych. Mieszkańcy skorzystają m.in. z kortów tenisowych.
Victoria Dom S.A. wprowadziła w kwietniu do sprzedaży inwestycję Metro Połczyńska, a w sierpniu Przystanek Tarchomin. 23 września ruszyła z kolejnym osiedlem, tym razem przy ul. Łopuszańskiej na warszawskim Rakowie, w dzielnicy Włochy. Start budowy wyznaczyła na IV kwartał 2019 roku, a oddać lokale do użytku chce w II kw. 2021 r.
Inwestycja będzie w pełni samowystarczalnym "miasteczkiem w mieście" łączącym nowoczesną architekturę i dogodną lokalizację – zapowiada deweloper.
materiały inwestora

Prywatne korty tenisowe

Miasteczko Nova Ochota to pięciopiętrowy budynek wielorodzinny ze 118 mieszkaniami: 12 jedno- (25,63-32,69 mkw.), 41 dwu- (27,26-43,94 mkw.), 59 trzy- (50,44-64,56 mkw.) i 6 czteropokojowymi (61,98-93,19 mkw.). Przynależą do nich balkony lub ogródki. Wysokość pomieszczeń wynosi 2,6-2,8 m.
REKLAMA
Mieszkańcy skorzystają z naziemnych i podziemnych miejsc postojowych, a także z komórek lokatorskich. Inwestor zaplanował na terenie osiedla korty tenisowe i tereny rekreacyjne.
Więcej wizualizacji w galerii.

Nowe mieszkania we Włochach

Deweloperzy budują też w innych rejonach dzielnicy. W sierpniu informowaliśmy, że Belvedere Development Sp. z o.o. ruszył już z budową w Starych Włochach. Naukowa ABC to dwupiętrowy budynek wielorodzinny z kilkunastoma mieszkaniami o metrażach 37-77 mkw.
materiały inwestora

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA