Osiedle Classic V oferuje nowe mieszkania

Osiedle Classic V oferuje nowe mieszkania

Warszawa
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Deweloper Victoria Dom wprowadził do oferty 100 mieszań w ramach osiedla Classic V powstającego na warszawskim, bliskim Tarchominie. To już druga inwestycja uruchomiona w tym roku przez Victoria Dom.
Deweloper Victoria Dom wprowadził do sprzedaży mieszkania w ramach osiedla Classic V powstającego na warszawskim Tarchominie, przy ulicy Modlińskiej 73. Nowy projekt zakłada realizację budynku oferującego łącznie 100 lokali 1-, 2-, 3- i 4-pokojowych o metrażach od 26 do 74 mkw. Mieszkania są dostępne w programie MdM. Ceny lokali rozpoczynają się od 5650 zł/mkw. Oddanie inwestycji do użytku planowane jest na pierwszy kwartał 2018 r. Generalnym Wykonawcą jest firma Kalter.
Wszystkie mieszkania są bardzo ustawne. Zostały zaprojektowane tak, aby optymalnie wykorzystać przestrzeń. Posiadają balkon lub ogródek, a te większe mają po dwa balkony wychodzące na dwie strony świata. Osiedle Classic V to inwestycja realizowana w atrakcyjnej części Warszawy z rozwiniętą infrastrukturą i rozległymi terenami zielonymi. W otoczeniu znajdują się przedszkola, szkoły, sklepy, banki, punkty usługowe. W niedalekiej odległości jest Centrum Handlowe Auchan Modlińska, powstaje też Galeria Północna. Lokalizacja zapewnia  jednocześnie bardzo dobrą komunikację z centrum miasta. Inwestycja położona jest blisko Mostu Marii Skłodowskiej-Curie (Mostu Północnego) i Trasy Armii Krajowej: do Metra Marymont jest tylko 9 minut jazdy samochodem. Odległość 800 metrów od tramwaju pozwala na dojazd do centrum bez korków komunikacją miejską. Co kilka minut z ulicy Modlińskiej odjeżdżają także autobusy, stanowiące idealne połączenie z innymi częściami miasta.
REKLAMA
Nowa inwestycja jest adresowana do osób szukających mieszkania dostępnego cenowo w dobrej lokalizacji. Tarchomin ma do zaoferowania liczne parki, trasy rowerowe i spacerowe oraz lasy. W 25 minut można dojechać nad Zalew Zegrzyński. W pobliżu inwestycji znajduje się Rezerwat Czarnej Strugi, Puszcza Słupecka lub Park Bródnowski – mówi Monika Śliwa, dyrektor marketingu Victoria Dom. 
Inwestycja chroniona jest rachunkiem powierniczym. Środki klientów wpłacane na otwarty rachunek powierniczy są uwalniane przez Bank po zrealizowaniu kolejnych etapów przedsięwzięcia.
Osiedle Classic 5 to już druga inwestycja wprowadzona w tym roku do oferty przez firmę Victoria Dom. Pierwszym tegorocznym projektem, uruchomionym na początku stycznia br., było osiedle Viva Garden 4 powstające na warszawskiej Białołęce, przy ulicy Białołęckiej, które docelowo dostarczy 88 mieszkań. Zarząd Victoria Dom zakłada, że w skali całego roku wprowadzi do oferty łącznie około pięciu nowych projektów na terenie Ursusa, Białołęki, Tarchomina i Pragi. Będą to nowe inwestycje lub kolejne etapy dotychczas realizowanych osiedli. Deweloper planuje jednocześnie osiągnięcie w 2017 roku sprzedaży na poziomie około 700 lokali.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA