Victoria Dom startuje z nową inwestycją Osiedle Classic IV

Victoria Dom startuje z nową inwestycją Osiedle Classic IV

Warszawa
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Warszawski deweloper wprowadził do oferty kolejny projekt na terenie Tarchomina. Nowe Osiedle Classic IV dostarczy łącznie 113 mieszkań. Zakończenie inwestycji planowane jest na ostatni kwartał 2017 r.
Deweloper Victoria Dom rozpoczyna realizację Osiedla Classic IV. Nowa inwestycja jest położona w spokojnej i bezpiecznej części warszawskiego Tarchomina, przy ul. Modlińskiej 73a. W ramach osiedla powstanie jeden budynek wielorodzinny w niskiej 4 piętrowej zabudowie. Inwestycja oferuje łącznie 113 mieszkań. Dostępne są lokale jedno, dwu, trzy, i czteropokojowe o metrażach od 27 do 74 mkw. Ceny wybranych promocyjnych mieszkań zaczynają się już od 5650 zł/mkw. Na patio budynku znajdować się będzie cześć wspólna dla mieszkańców oraz naziemne miejsca parkingowe. Pod budynkiem zaprojektowano garaż podziemny, a w nim także komórki lokatorskie. Część oferowanych mieszkań spełnia warunki programu MDM.
Realizacja inwestycji ruszy w 3 kwartale br., natomiast oddanie do użytkowania budynku planowane jest na ostatni kwartał 2017 r.
Lokale dedykowane są głównie osobom rozpoczynającym samodzielne życie, rodzinom z dziećmi oraz singlom. Dzięki dużym balkonom, tarasom i przydomowym ogródkom możliwe stało się połączenie nowoczesnego, wygodnego mieszkania z wypoczynkiem wśród zieleni.
REKLAMA
W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się duże zielone tereny nadwiślańskie i Kanału Żerańskiego. W pobliżu są także wszystkie niezbędne obiekty infrastruktury miejskiej takie jak szkoły, przedszkola, przychodnie zdrowia, centra handlowe, ośrodki rekreacji itp. Jednocześnie lokalizacja w pobliżu głównych arterii takich jak: ulica Modlińska, Most Marii Skłodowskiej-Curie (Most Północny) oraz Trasa Armii Krajowej, zapewnia szybką i sprawną komunikację do centrum miasta i innych dzielnic Warszawy, także komunikacją miejską.
„Warszawski Tarchomin jest bardzo popularną lokalizacją wśród klientów szukających rozkładowych mieszkań w atrakcyjnych cenach, a jednocześnie w spokojnej i zielonej okolicy. Odpowiadając na zapotrzebowanie rynku aktualnie realizujemy tu kilka inwestycji. Uwzględniając także nasze wcześniejsze projekty budowane w pobliżu Osiedla Classic IV, dostarczymy w tym rejonie łącznie blisko 500 mieszkań. Powstające już inne osiedla cieszą się dużym powodzeniem klientów” – podkreśliła Katarzyna Pietrzak, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu Victoria Dom S.A.
Osiedle Classic IV jest kontynuacją realizowanych w pobliżu, dwóch projektów: Osiedle Classic, które w ramach dwóch etapów dostarczy łącznie 267 lokali (ul. Przaśna 16) oraz Osiedle Classic III ze 116 mieszkaniami (ul. Modlińska 73c). W ramach tych wcześniejszych inwestycji są dostępne jeszcze ostatnie lokale.
Nowa inwestycja chroniona jest rachunkiem powierniczym, na który wpłacane są środki Klientów. Projekt architektoniczny przygotowała spółka HSH Projekty. Z kolei generalnym wykonawcą projektu jest firma Kalter.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA