Bardzo dobre półrocze dla Victoria Dom

Bardzo dobre półrocze dla Victoria Dom

Warszawa
these_eyes
these_eyes
REKLAMA

Warszawski deweloper Victoria Dom S.A. w ciągu pierwszych sześciu miesięcy 2015 roku sprzedał 246 mieszkań, czyli o blisko 130% więcej, niż w pierwszym półroczu 2014 roku. Największym zainteresowaniem cieszy się Osiedle Classic i Viva Garden. Aktualnie na terenie Warszawy Victoria Dom realizuje sześć projektów deweloperskich.

 

Prawie 50% sprzedanych mieszkań realizowanych przez Victoria Dom, w okresie od stycznia do czerwca 2015 r., stanowią mieszkania w ramach I i II etapu Osiedla Classic powstającego w pobliżu ul. Modlińskiej i Mostu Północnego na Białołęce. Realizacja całego projektu zakłada wybudowanie łącznie 267 lokali. Inwestycja cieszy się ogromnym zainteresowaniem ze względu na lokalizację w spokojnej, rodzinnej i bezpiecznej okolicy. Osiedle łączy komfort mieszkania blisko natury ze sprawnym dojazdem do centrum i dostępem do wszystkich niezbędnych elementów infrastruktury. Zakończenie budowy I etapu planowane jest na połowę przyszłego roku.

 

Również na terenie Białołęki w ofercie spółki dostępne są mieszkania i domy jednorodzinne na osiedlu Viva Garden (ul. Białołęcka). Sprzedaż mieszkań w ramach tej inwestycji, w pierwszym półroczu br., stanowi ponad 26% łącznej sprzedaży dewelopera. Viva Garden tworzy 7 budynków wielorodzinnych w niskiej, dwupiętrowej zabudowie oraz 9 domów w zabudowie bliźniaczej. Osiedle zaprojektowane zostało w jasnej stonowanej kolorystyce, co nada mu kameralnego charakteru osiedli willowych. W ramach inwestycji powstaje 147 mieszkań dedykowanych przede wszystkim młodym rodzinom. Zakończenie budowy planowane jest na IV kwartał 2015 r.

 

REKLAMA

„Jesteśmy bardzo zadowoleni z tak dużej sprzedaży w pierwszym półroczu. Wpływ na wzrost transakcji ma niewątpliwie m.in. zwiększenie liczby nowych inwestycji. Jeszcze w tym roku planujemy wprowadzić do oferty jeden lub dwa nowe projekty w innych częściach Warszawy. Naszym założeniem jest sprzedaż na poziomie od 500 do 1000 mieszkań rocznie” – powiedział Waldemar Wasiluk, Wiceprezes Victoria Dom S.A.

 

Najnowszą inwestycją wprowadzoną do sprzedaży w maju br. jest Osiedle Przy Parku powstające przy ul. Rembielińskiej, w sąsiedztwie Parku Bródnowskiego na Targówku. Docelowo liczyć będzie 127 mieszkań. Oferta wyróżnia się m.in. atrakcyjną nowoczesną architekturą budynków. Na ostatnich 2 kondygnacjach mieszkania mają ponadstandardową wysokość – 3 m. Deweloper wprowadził już do oferty pierwszy budynek, którego budowa ruszyła w maju br.

 

Na warszawskiej Białołęce, w ramach oferty Victoria Dom, sprzedawane są również domy jednorodzinne na Osiedlu Olesin (ul. Zdziarska) oraz Park Dworski II (ul. Zyndrama z Myszkowic). Dopełnieniem oferty spółki są mieszkania na warszawskim Targówku na osiedlu Ogrody Targówek (ul. Rzepichy).

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA