Victoria Dom rusza z nowym projektem Osiedle Classic III

Victoria Dom rusza z nowym projektem Osiedle Classic III

Warszawa
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Warszawski deweloper wprowadził do oferty 116 mieszkań w ramach nowej inwestycji Osiedle Classic III. Zakończenie projektu realizowanego na Tarchominie w dzielnicy Białołęka planowane jest w sierpniu 2017 r. Oferta Victorii Dom jest dobrze przyjmowana przez klientów. W trzecim kwartale br. sprzedaż netto spółki wyniosła 112 mieszkań, co zapewniło jej 8 miejsce wśród wszystkich deweloperów działających na rynku warszawskim.
Deweloper Victoria Dom S.A. rozpoczął realizację Osiedla Classic III. Nowa inwestycja powstaje na warszawskim Tarchominie w dzielnicy Białołęka, przy ul. Modlińskiej 73. Projekt zakłada realizację czteropiętrowego budynku oferującego łącznie 116 lokali o metrażach od 27 do 74 mkw. Istnieje możliwość łączenia lokali celem uzyskania większych powierzchni. Niemal połowa mieszkań jest dostępna w programie MdM. Ceny lokali w sprzedaży promocyjnej są w przedziale od 5600 zł/mkw. do 5990 zł/mkw. W ramach projektu przygotowane zostaną także komórki lokatorskie oraz podziemny garaż i zewnętrzne miejsca parkingowe. Tuż obok znajdzie się również plac zabaw. Budowa wystartowała w grudniu br., a jej zakończenie planowane jest w sierpniu 2017 r.
Osiedle Classic III powstaje w cichej i spokojnej części Warszawy. Komfort mieszkania zapewni poczucie prywatności w przydomowych ogrodach i na tarasach oraz bliskość natury. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się duże zielone tereny nadwiślańskie i Kanału Żerańskiego. W pobliżu są także wszystkie niezbędne obiekty infrastruktury miejskiej takie jak szkoły, przedszkola, przychodnie zdrowia, centra handlowe, ośrodki rekreacji itp. Z kolei lokalizacja w pobliżu głównych arterii takich jak: ulica Modlińska, Most Marii Skłodowskiej-Curie (Most Północny) oraz Trasa Armii Krajowej, zapewnia szybką i sprawną komunikację z centrum miasta i innymi dzielnicami Warszawy.
REKLAMA
Inwestycja chroniona jest otwartym rachunkiem powierniczym. Wpłacane przez klientów środki są uwalniane przez Bank po zrealizowaniu kolejnych etapów przedsięwzięcia. Generalnym Wykonawcą całego projektu jest firma Kalter.
„Inwestycję pod nazwą Osiedle Classic III rozpoczęliśmy w odpowiedzi na bardzo duże zainteresowanie klientów mieszkaniami oferowanymi przez nas w ramach Osiedla Classic, powstającego w pobliżu przy ulicy Przaśnej 16. W ten sposób poszerzyliśmy naszą ofertę w tej bardzo atrakcyjnej części Warszawy” – podkreśliła Katarzyna Pietrzak, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu Victoria Dom S.A.  Osiedle Classic zostało wprowadzone do sprzedaży mniej więcej rok temu. W maju tego roku ruszył drugi etap tej inwestycji. Realizacja całego projektu przy ul. Przaśnej 16 zakłada wybudowanie łącznie 267 lokali, a licząc razem z nowym projektem Osiedla Classic III (na ul. Modlińskiej 73) będą to 383 mieszkania.
Oferta spółki Victoria Dom jest bardzo dobrze przyjmowana przez klientów. W trzecim kwartale br. sprzedaż netto dewelopera wyniosła 112 mieszkań. Zgodnie z danymi agencji redNet Consulting monitorującej rynek nieruchomości, zapewniło to 8 miejsce pod względem wielkości sprzedaży mieszkań w stolicy wśród wszystkich deweloperów działających na rynku warszawskim z 2,7% udziałem w rynku. – „Jesteśmy zadowoleni z wysokiej pozycji w tym zestawieniu, w którym wyprzedziliśmy wiele innych dużych podmiotów z branży. To potwierdza, że nasza oferta jest bardzo atrakcyjna i popularna wśród klientów” – powiedział Waldemar Wasiluk, Wiceprezes Victoria Dom S.A.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA