Victoria Dom S.A. rusza z kolejną inwestycją na warszawskiej Białołęce

Victoria Dom S.A. rusza z kolejną inwestycją na warszawskiej Białołęce

Warszawa
Kajtman
Kajtman
REKLAMA

Warszawski deweloper Victoria Dom S.A. wprowadził do sprzedaży 147 mieszkań w ramach nowej inwestycji Viva Garden. To już trzeci projekt rozpoczęty w tym roku. W drugim półroczu oferta Spółki może zostać jeszcze poszerzona.


Najnowsza inwestycja jest realizowana w atrakcyjnej części zielonej Białołęki przy ul. Białołęckiej. Osiedle Viva Garden tworzy 7 budynków wielorodzinnych w niskiej, dwupiętrowej zabudowie oraz 9 domów w zabudowie bliźniaczej. Osiedle oferujące łącznie 147 mieszkań dedykowanych przede wszystkim młodym rodzinom.


W ofercie znajdują się lokale 2, 3 i 4 pokojowe o metrażach od 30 do 60 mkw. Mieszkania są dostępne w programie MdM. Ceny w promocyjnej przedsprzedaży zaczynają się od 5280 zł/mkw. Budowa osiedla rozpocznie się w lipcu 2014 r. Zakończenie inwestycji i przekazanie mieszkań planowane jest na IV kwartał 2015 r.

 

Projekt osiedla został wykonany przez doświadczonych architektów przy założeniu, by zapewnić mieszkańcom  wygodną przestrzeń mieszkalną oraz poczucie prywatności w przydomowych ogrodach.

REKLAMA


Osiedle utrzymane jest w jasnej kolorystyce z dodatkiem stonowanych szarości. Wyróżnia się walorami estetycznymi, nowoczesną architekturą i elegancją. Atutem inwestycji są wysokie nawet do 5 metrów wnętrza. Dzięki zróżnicowanej wysokości sufitów wnętrza zyskują oryginalny charakter oraz możliwość wykonania antresol. Atutem są także duże słoneczne ogrody. To idealne miejsce dla tych, którzy cenią sobie komfort i wygodę mieszkania oraz bliskość natury i terenów rekreacyjnych.


Osiedle zlokalizowane jest w spokojnej i bezpiecznej okolicy zielonej części Białołęki, w pobliżu Kanału Żerańskiego. Wokół znajdują się liczne tereny zielone, a także wszystkie niezbędne elementy infrastruktury: sklepy, liczne centra handlowe, urzędy, placówki pocztowe, banki, ośrodki medyczne, sportowe i rekreacyjne, szkoły, przedszkola. Sprawne połączenie z centrum miasta zapewnia Trasa Armii Krajowej oraz Most Marii Skłodowskiej-Curie (Most Północny). W pobliżu znajdują się przystanki autobusowe oraz tramwajowy.


– „Osiedle Viva Garden jest trzecim w tym roku projektem wprowadzonym do naszej oferty, po uruchomionej w marcu inwestycji budynków wielorodzinnych Ogrody Targówek i w kwietniu Park Dworski” – 
powiedział Waldemar Wasiluk, Wiceprezes Victoria Dom S.A. Podkreślił, że w drugiej połowie roku oferta może jeszcze zostać poszerzona o kolejne projekty.

W tym roku spółka planuje przekazać klientom do użytkowania ponad 200 mieszkań i około 50 domów. – „W przyszłym i kolejnych latach spodziewamy się znacznego zwiększenia wyników sprzedażowych, w efekcie finalizowania rozpoczynanych w tym roku projektów. W ciągu dwóch lat zakładamy podwojenie skali działania” – zapowiada Wiceprezes Victoria Dom S.A. Tegoroczne obroty są szacowane na około 100 mln zł, a zysk netto na ok. 9 mln zł.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA