Victoria Dom S.A. rusza z II etapem Osiedla Classic

Victoria Dom S.A. rusza z II etapem Osiedla Classic

Warszawa
Kajtman
Kajtman
REKLAMA

Warszawski deweloper Victoria Dom S.A. wprowadził do oferty 125 mieszkań w ramach drugiego etapu inwestycji Osiedla Classic. Realizacja całego projektu na warszawskiej Białołęce zakłada wybudowanie łącznie 267 lokali.

 

Deweloper Victoria Dom S.A. wprowadził właśnie do sprzedaży mieszkania w ramach drugiego etapu Osiedla Classic powstającego na warszawskiej Białołęce. Nowy projekt zakłada realizację czteropiętrowego budynku oferującego łącznie 125 lokali -1, -2, -3- i -4 pokojowych o metrażach od 23 do 70 mkw. Mieszkania są dostępne w programie MdM. Ceny zaczynają się już od 5700 zł/mkw. Budowa rozpoczęła się już w kwietniu br., a jej zakończenie planowane jest na koniec 2016 r.


Drugi etap Osiedla Classic jest kontynuacją inwestycji wprowadzonej do sprzedaży pod koniec minionego roku, cieszącej się bardzo dużym zainteresowaniem klientów. W ramach pierwszej części projektu zaoferowane zostały 142 mieszkania. Przez pierwszych 5 miesięcy sprzedanych zostało już około 100 lokali. Zakończenie budowy I etapu planowane jest na połowę przyszłego roku. Realizacja całego projektu na warszawskiej Białołęce zakłada wybudowanie łącznie 267 lokali.


Osiedle Classic to inwestycja realizowana w atrakcyjnej zielonej okolicy Warszawy, w pobliżu ulicy Modlińskiej i Mostu Marii Skłodowskiej-Curie (Mostu Północnego). Lokalizacja zapewnia bardzo dobrą komunikację z centrum miasta. Osiedle położne będzie w odległości kilku minut od przystanków autobusowych i tramwajowych. Tworzyć je będą dwa nowoczesne, czteropiętrowe budynki wielorodzinne. Teren osiedla będzie ogrodzony z zielonym patio i terenem rekreacyjnym w środku. Mieszkania dedykowane są głównie osobom rozpoczynającym samodzielne życie oraz rodzinom z dziećmi.

REKLAMA


Osiedle Classic zostało zaprojektowane przez doświadczonych architektów przy założeniu, by zapewnić mieszkańcom optymalne wykorzystanie przestrzeni oraz poczucie prywatności w przydomowych ogrodach. Generalnym Wykonawcą jest firma Kalter.

 

Osiedle łączy komfort mieszkania blisko natury ze sprawnym dojazdem do centrum i dostępem do wszystkich niezbędnych elementów infrastruktury. Zlokalizowane jest w spokojnej, rodzinnej i bezpiecznej okolicy, pośród zielonych terenów nadwiślańskich. W pobliżu znajdują się szkoły podstawowe, przedszkola, gimnazjum, przychodnia lekarska, poczta, hipermarket, apteka, Urząd Dzielnicy Białołęka, ośrodki rekreacji typu basen, siłownie itp. Sprawne połączenie z centrum miasta zapewnia Most Marii Skłodowskiej-Curie i Wisłostrada, a także Trasa Armii Krajowej. W pobliżu znajdują się przystanki komunikacji miejskiej: autobusowe oraz tramwajowy.


Inwestycja chroniona jest rachunkiem powierniczym. Środki klientów wpłacane na otwarty rachunek powierniczy są uwalniane przez Bank po zrealizowaniu kolejnych etapów przedsięwzięcia.


Osiedle Classic II jest drugim projektem deweloperskim uruchomionym przez Victoria Dom S.A. w maju br. Niemal równocześnie ruszyła budowa nowego Osiedla Przy Parku, na Targówku przy ul. Rembielińskiej.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA