[Warszawa] Victoria Dom S.A. rusza z II etapem Osiedla Classic

[Warszawa] Victoria Dom S.A. rusza z II etapem Osiedla Classic

Kajtman
Kajtman
REKLAMA

Warszawski deweloper Victoria Dom S.A. wprowadził do oferty 125 mieszkań w ramach drugiego etapu inwestycji Osiedla Classic. Realizacja całego projektu na warszawskiej Białołęce zakłada wybudowanie łącznie 267 lokali.

 

Deweloper Victoria Dom S.A. wprowadził właśnie do sprzedaży mieszkania w ramach drugiego etapu Osiedla Classic powstającego na warszawskiej Białołęce. Nowy projekt zakłada realizację czteropiętrowego budynku oferującego łącznie 125 lokali -1, -2, -3- i -4 pokojowych o metrażach od 23 do 70 mkw. Mieszkania są dostępne w programie MdM. Ceny zaczynają się już od 5700 zł/mkw. Budowa rozpoczęła się już w kwietniu br., a jej zakończenie planowane jest na koniec 2016 r.


Drugi etap Osiedla Classic jest kontynuacją inwestycji wprowadzonej do sprzedaży pod koniec minionego roku, cieszącej się bardzo dużym zainteresowaniem klientów. W ramach pierwszej części projektu zaoferowane zostały 142 mieszkania. Przez pierwszych 5 miesięcy sprzedanych zostało już około 100 lokali. Zakończenie budowy I etapu planowane jest na połowę przyszłego roku. Realizacja całego projektu na warszawskiej Białołęce zakłada wybudowanie łącznie 267 lokali.


Osiedle Classic to inwestycja realizowana w atrakcyjnej zielonej okolicy Warszawy, w pobliżu ulicy Modlińskiej i Mostu Marii Skłodowskiej-Curie (Mostu Północnego). Lokalizacja zapewnia bardzo dobrą komunikację z centrum miasta. Osiedle położne będzie w odległości kilku minut od przystanków autobusowych i tramwajowych. Tworzyć je będą dwa nowoczesne, czteropiętrowe budynki wielorodzinne. Teren osiedla będzie ogrodzony z zielonym patio i terenem rekreacyjnym w środku. Mieszkania dedykowane są głównie osobom rozpoczynającym samodzielne życie oraz rodzinom z dziećmi.


Osiedle Classic zostało zaprojektowane przez doświadczonych architektów przy założeniu, by zapewnić mieszkańcom optymalne wykorzystanie przestrzeni oraz poczucie prywatności w przydomowych ogrodach. Generalnym Wykonawcą jest firma Kalter.

 

Osiedle łączy komfort mieszkania blisko natury ze sprawnym dojazdem do centrum i dostępem do wszystkich niezbędnych elementów infrastruktury. Zlokalizowane jest w spokojnej, rodzinnej i bezpiecznej okolicy, pośród zielonych terenów nadwiślańskich. W pobliżu znajdują się szkoły podstawowe, przedszkola, gimnazjum, przychodnia lekarska, poczta, hipermarket, apteka, Urząd Dzielnicy Białołęka, ośrodki rekreacji typu basen, siłownie itp. Sprawne połączenie z centrum miasta zapewnia Most Marii Skłodowskiej-Curie i Wisłostrada, a także Trasa Armii Krajowej. W pobliżu znajdują się przystanki komunikacji miejskiej: autobusowe oraz tramwajowy.


Inwestycja chroniona jest rachunkiem powierniczym. Środki klientów wpłacane na otwarty rachunek powierniczy są uwalniane przez Bank po zrealizowaniu kolejnych etapów przedsięwzięcia.


Osiedle Classic II jest drugim projektem deweloperskim uruchomionym przez Victoria Dom S.A. w maju br. Niemal równocześnie ruszyła budowa nowego Osiedla Przy Parku, na Targówku przy ul. Rembielińskiej.

Tagi:

Komentarze (0)

Napisz komentarz

Najnowsze artykuły

W Warszawie trwa budowa Varso Tower, najwyższego budynku w UE [FILM + ZDJĘCIA]
W centrum Warszawy przy ul. Chmielnej 73 trwa budowa Varso Tower, najwyższego budynku w Unii Europej...
Rosyjscy miliarderzy zainwestują kolejne miliony euro w budowę następnej fabryki na Dolnym Śląsku
Rosyjscy miliarderzy, właściciele koncernu Technonicol Corporation, największego w Rosji i Euro...
80 milionów euro i ponad 1000 miejsc pracy. Hiszpański Persan inwestuje pod Wrocławiem
Kolejna wielka inwestycja produkcyjna pod Wrocławiem. Hiszpańska firma Persan wybuduje we Wróblowica...
Przybywa nowych biur i mieszkań w Katowicach – rekordowa aktywność deweloperów
160 000 mkw. w budowie czyli 14% powstającej w kraju powierzchni biurowej i ponad 1400 nowych mieszk...
Brytyjska firma IT stawia na Wrocław. Wynajmuje powierzchnię biurową w kompleksie Quorum
Wrocławski oddział międzynarodowej firmy z branży IT – Imagination Technologies – skorzysta z powier...
Amerykańska firma IPG Photonics inwestuje w Gliwicach
Kolejna zagraniczna firma zdecydowała się zainwestować w Gliwicach. Przy ul. Wyczółkowskiego powstan...
MLP Poznań West urośnie do 150 tys. mkw.
MLP Group - Green Industrial Deweloper działający na rynku nieruchomości magazynowych w Polsce, Niem...
Web INnovative Software inwestuje w Jeleniej Górze
Polska firma Web INnovative Software dostawca chmurowych aplikacji dla biznesu inwestuje w Jele...
Rozstrzygnięto przetarg na hotel Różany Gaj w Gdyni
Właściciel hotelu Różany Gaj w Gdyni, Jastrzębska Spółka Węglowa rozstrzygnęła przetarg na jego dzie...
Do 31 grudnia ma zostać sfinalizowana transakcja sprzedaży Sky Tower we Wrocławiu
Najwyższy budynek we Wrocławiu i jeden z najwyższych w Polsce, wieżowiec Sky Tower zmieni właściciel...