Victoria Dom rusza z nową inwestycją na warszawskim Targówku

Victoria Dom rusza z nową inwestycją na warszawskim Targówku

Warszawa
Kajtman
Kajtman
REKLAMA

Victoria Dom rozpoczyna sprzedaż mieszkań na Osiedlu Przy Parku. To najnowsza inwestycja dewelopera zlokalizowana w sąsiedztwie Parku Bródnowskiego na warszawskim Targówku.


Inwestycję Przy Parku tworzą 3 nowoczesne, ośmiopiętrowe budynki wielorodzinne, w których znajdzie się w sumie 127 mieszkań -2, -3 oraz 4 pokojowych o powierzchni od 30 do 84 m2, w tym mieszkania dostępne w programie MdM.


– „Projekt osiedla zakłada możliwość zmiany rozkładów oraz łączenia niektórych mieszkań, by uzyskać metraż zgodny z indywidualnymi oczekiwaniami klientów” – mówi Magdalena Rurarz, Dyrektor działu sprzedaży i marketingu Victoria Dom S.A. Do dyspozycji przyszłych mieszkańców będzie również 111 miejsc postojowych w garażu podziemnym oraz funkcjonalne komórki lokatorskie o powierzchni od 3,15 do 5,6 m2. – „Oferta wyróżnia się m.in. atrakcyjną nowoczesną architekturą budynków. Na ostatnich 2 kondygnacjach mieszkania mają ponadstandardową wysokość – 3m. Inwestycję wyróżniają także duże balkony – nawet po 2 lub 3 w niektórych lokalach” – dodaje Magdalena Rurarz.


Ceny mieszkań na Osiedlu Przy Parku wynoszą od 6400 do 6800 zł/m2 w lokalach o standardowej wysokości do 2,65 metra oraz od 7000 do 7200 zł/m2 w lokalach o wysokości 3 metry.


Najnowsza inwestycja Victoria Dom na warszawskim Targówku dedykowana jest przede wszystkim młodym rodzinom, które poszukują mieszkań w atrakcyjnej i dobrze skomunikowanej lokalizacji. Osiedle Przy Parku położone jest przy ulicy Rembielińskiej w odległości zaledwie 100 metrów od przystanków autobusowych i przystanku tramwajowego oraz w bliskiej odległości od planowanej stacji II linii metra.

REKLAMA


Poza doskonałą komunikacją z pozostałymi częściami miasta, ogromnym atutem inwestycji jest bliskie sąsiedztwo Parku Bródnowskiego. Zrewitalizowany park, poza pięknem zieleni, ma do zaoferowania wiele atrakcji – m.in. akweny wodne, wydzielone place zabaw dla dzieci, boiska do gry w koszykówkę i siatkówkę czy ścieżki rowerowe.

 

Dodatkową zaletą inwestycji jest rozbudowana infrastruktura handlowo-usługowa. W pobliżu Osiedla Przy Parku znajduje się Galeria Handlowa Renova, w bezpośrednim otoczeniu Osiedla Przy Parku nie brakuje licznych szkół, przedszkoli, sklepów, przychodni, czy urzędów.

Deweloper Victoria Dom jako pierwszy do oferty wprowadził budynek 1, którego budowa już ruszyła w maju. Kolejne dwa budynki będą wprowadzane do sprzedaży sukcesywnie. Zakończenie budowy Osiedla Przy Parku planowane jest na grudzień 2016 roku. Przekazanie lokali ma nastąpić do marca 2017 roku.


Generalnym wykonawcą Osiedla Przy Parku jest BESTA Przedsiębiorstwo Budowlane sp. z o.o. Inwestycja chroniona jest rachunkiem powierniczym prowadzonym przez bank PKO BP.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA