Przystanek Praga powstanie w Warszawieźródło: Materiały inwestora

Przystanek Praga powstanie w Warszawie

Warszawa
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Deweloper Victoria Dom wprowadził do oferty 185 mieszkań w ramach inwestycji Przystanek Praga realizowanej na warszawskiej Pradze. Oddanie do użytku planowane jest w czwartym kwartale 2018 r. To już trzeci projekt deweloperski uruchomiony w tym roku przez Victoria Dom.
Deweloper Victoria Dom wprowadził do sprzedaży mieszkania w ramach osiedla Przystanek Praga powstającego na warszawskiej Pradze, przy ulicy Boremlowskiej 48. Nowy projekt zakłada realizację dwóch budynków oferujących łącznie 185 lokali 1-, 2-, 3-, 4- i 5-pokojowych o metrażach od 25 do 72 mkw. Ceny lokali rozpoczynają się od 6390 zł/mkw. Dla przykładu dwupokojowe mieszkanie można kupić już za 240 tysięcy złotych. Oddanie inwestycji do użytku planowane jest w czwartym kwartale 2018 r. Generalnym Wykonawcą jest firma Łucz-Bud. 
Inwestycja Przystanek Praga powstaje w miejscu, które wyróżnia się doskonałą lokalizacją. Osiedle znajduje się zaledwie 200 metrów od przystanków komunikacji miejskiej i 650 metrów od stacji SKM Olszynka Grochowska. Kolejką SKM do centrum miasta można dojechać zaledwie w 15 minut, omijając wszystkie korki – podkreśliła Monika Śliwa, dyrektor marketingu Victoria Dom. W najbliższym otoczeniu inwestycji znajdują się liczne szkoły i przedszkola, uczelnia wyższa, szpital, sklepy, apteki i lokale usługowe. W bliskiej odległości jest także bazarek ze świeżą żywnością. Na większe zakupy wybrać się można do pobliskiego Centrum Handlowego Promenada, Centrum Handlowego Gocław czy Centrum Handlowego Szembeka. Praga Południe jest dzielnicą z klimatyczną, niską zabudową. Mieszkańcy korzystać mogą z licznych obiektów sportowych, m.in. Ośrodka Sportów i Rekreacji ze ścianką wspinaczkową, halą sportową i siłownią oraz z pływalnią z dwoma basenami i salą fitness. 
REKLAMA
Każde mieszkanie zostało zaplanowane tak, aby było funkcjonalne i dobrze doświetlone, dlatego też wszystkie lokale wyposażone będą w balkon, taras lub ogródek. Osiedle wyróżnia architektura wkomponowana w otoczenie i ciekawe zagospodarowanie terenu. Budynki będą wyposażone w cichobieżne windy, komórki lokatorskie oraz podziemny parking. Inwestycja chroniona jest rachunkiem powierniczym. Środki klientów wpłacane na otwarty rachunek powierniczy są uwalniane przez Bank po zrealizowaniu kolejnych etapów przedsięwzięcia.
Przystanek Praga to już trzecia inwestycja uruchomiona przez Victoria Dom w tym roku. W efekcie w tym roku do oferty wprowadzono już łącznie 373 lokale. Pierwszym tegorocznym projektem było osiedle Viva Garden 4 powstające na warszawskiej Białołęce, które cieszy się dużym zainteresowaniem klientów i jest w zaawansowanym etapie sprzedaży. Docelowo dostarczy 88 mieszkań. Druga inwestycja, która poszerzyła ofertę dewelopera o kolejnych 100 lokali to osiedle Classic 5 na warszawskim Tarchominie. Zarząd Victoria Dom zakłada, że w skali całego roku wprowadzi do oferty łącznie około pięciu nowych projektów. Będą to nowe inwestycje lub kolejne etapy dotychczas realizowanych osiedli. Deweloper planuje jednocześnie osiągnięcie w 2017 roku sprzedaży na poziomie około 700 lokali. – To bardzo realny plan. Koniunktura na rynku pierwotnym jest cały czas doskonała. W naszej ofercie dostępne są bardzo atrakcyjne mieszkania sprzedawane w kosztach zbliżonych do planowanego programu Mieszkanie Plus – stwierdził Waldemar Wasiluk, wiceprezes Victoria Dom S.A. W ubiegłym roku firma sprzedała ponad 620 mieszkań w Warszawie, plasując się pod względem udziału w rynku warszawskim w czołówce największych deweloperów.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA